środa, 25 listopada 2020

imieniny: Erazma, Katarzyny, Beaty

RSS

Epidemia na Śląsku:

Roman Zieliński: Wszyscy jesteśmy bardzo wstrząśnięci

25.03.2020 15:46 | 8 komentarzy | kozz

- Nikt nie spodziewał się takiej tragedii, która przynosi najgorsze żniwo, jakim jest śmierć tysięcy niewinnych ludzi - pisze w liście opublikowanym na portalu społecznościowym, prezes MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Roman Zieliński.

Roman Zieliński: Wszyscy jesteśmy bardzo wstrząśnięci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drodzy sympatycy, przyjaciele Naszego klubu, zawodnicy, trenerzy oraz rodzice!

W związku z zaistniałą sytuacją w naszym kraju wszyscy jesteśmy bardzo wstrząśnięci. To co wydarzyło się w ostatnim miesiącu na długo pozostanie w pamięci wszystkich ludzi na całym świecie. Nikt nie spodziewał się takiej tragedii, która przynosi najgorsze żniwo, jakim jest śmierć tysięcy niewinnych ludzi. Świat sportu przeżywa coś, o czym nikt nigdy nie pomyślał. Zawieszone rozgrywki najlepszych lig świata prawie we wszystkich dyscyplinach, zmiany terminów Igrzysk Olimpijskich, to najlepszy dowód na szerzący się kataklizm XXI wieku. Nikt nie przechodzi obok tego obojętnie. Już cały świat walczy z wirusem, który coraz bardziej się rozprzestrzenia na wszystkich kontynentach siejąc ogromny strach wśród ludzi.

Drodzy rodzice.

Przerwaliśmy zajęcia tylko ze względów bezpieczeństwa nas wszystkich. Bezpieczeństwo, zdrowie Waszych dzieci i naszych zawodników jest dla nas najważniejsze. Prosimy Was zadbajcie o swoje dzieci w tym bardzo trudnym czasie. Stosujcie się do zaleceń, które przekazują środki masowego przekazu. Nie dajcie się zwariować, bądźcie czujni. Pilnujcie swoje pociechy abyśmy po wymuszonej przerwie, na pierwszych zajęciach treningowych byli wszyscy w pełnych składach. Wierzymy, że każdemu z Was zależy na zdrowiu Waszego dziecka, które chce grać w piłkę na najwyższym, możliwym dla niego poziomie sportowym. Prosimy Was rodzice! Pilnujcie! Niech zostaną w domu!

Zarząd MKP Odra Centrum, Roman Zieliński.