Sobota, 4 grudnia 2021

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Unia Turza Śląska też już trenuje [ZDJĘCIA]

05.05.2020 12:00 | 0 komentarzy | kozz

Nikt tak naprawdę nie wie do czego się przygotowuje, bo sezon piłkarski w niższych ligach wciąż jest zawieszony. Mimo to, piłkarze lidera raciborsko-rybnickiej klasy okręgowej wznowili treningi. 

Unia Turza Śląska też już trenuje [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trener Rajmund Zborowski postanowił, że treningi będą odbywały się dwa razy w tygodniu w trzech grupach. Dwa treningi odbyły się w poniedziałek, jeden odbędzie we wtorek. Wszystko oczywiście w sześcioosobowych grupach, tak jak pozwalają na to aktualne warunki związane z panującą pandemią. 

11 maja dowiemy się nieco więcej - mówią w klubie. Wówczas powinniśmy poznać decyzję odnośnie kontynuuacji sezonu 2019/20 i rozpoczęcia nowego. Nie ma co ukrywać, że o dokończeniu obecnego sezonu można zapomnieć. Kwestia kiedy będzie można zacząć rozgrywki sezonu 2020/21 i na jakich warunkach. 

Unia Turza Śląska jest liderem raciborsko-rybnickiej okręgówki. Jeśli potwierdzą się informacje, że sezon 2019/20 zakończy się awansami i brakiem spadków, oznaczać to będzie iż Unia nieco szybciej niż należało się spodziewać ponownie znajdzie się w IV lidze. 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU.