Niedziela, 1 sierpnia 2021

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

RSS

Liga w czerwcu z kibicami? ROW zachęca do zatrzymania karnetów

23.05.2020 16:27 | 0 komentarzy | adi

Do rozpoczęcia nowego sezonu PGE Ekstraligi został niecały miesiąc. PGG ROW Rybnik rekomenduje, by kibice nie zwracali karnetów, mimo że na początku rozgrywki będą odbywały się bez udziału publiczności.

Liga w czerwcu z kibicami? ROW zachęca do zatrzymania karnetów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Są dwa powody takiej rekomendacji. - Z wciąż jeszcze nieoficjalnych informacji, ale potwierdzonych w kilku źródłach wiemy, że w trakcie sezonu restrykcje dotyczące zakazu wstępu kibiców na stadion będą stopniowo, ale systematycznie łagodzone. Prawdopodobnie jeszcze w czerwcu stadion będzie mógł w mniej więcej 25-30 procentach zapełnić się kibicami - napisali rybniczanie na swojej stronie oficjalnej. Gdyby taka decyzja faktycznie zapadła, to na trybuny weszliby właśnie posiadacze karnetów.

Drugi powód? - Po drugie: osoby, które nie oddają karnetu na zakończenie sezonu otrzymają od nas unikatową koszulkę klubową. Karnetowicze, którzy wyrażą taką chęć będą mieli także nieograniczony dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie udostępniać będziemy ekskluzywne materiały przedmeczowe, składy, wywiady z zawodnikami oraz transmisje z treningów – słowem wszystko to, do czego dostęp będą mieli także posiadacze "wirtualnego biletu" na stadion - proponuje klub.

Jeśli jednak kibice będą chcieli dokonać zwrotu, to taka możliwość będzie 9 i 10 czerwca.

  • 9 czerwca – w godzinach od 9 do 13 w sklepiku klubowym (wejście od strony ul. Gliwickiej)
  • 10 czerwca – w godzinach od 14 do 18 w sklepiku klubowym.

WAŻNE!! Osoba zwracająca karnet musi przedstawić dowód jego zakupu w biurze klubu – czy to paragon, czy wyciąg z karty płatniczej czy też wyciąg z konta bankowego. Osoby, które zakupiły karnet przez zakład pracy, tam muszą pytać o jego zwrot.