Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Sześciu siatkarzy opuszcza ZAKSĘ

02.06.2020 10:18 | 0 komentarzy | rafbl

Karuzela transferowa w Plus Lidze nabiera rozpędu. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle informowała dotychczas o kolejnych przedłużeniach kontraktów. Tym razem w komunikacie wydanym przez ZAKSĘ poinformowano, że klub opuszcza sześciu zawodników.

Sześciu siatkarzy opuszcza ZAKSĘ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do tej pory Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle poinformowała o przedłużeniu kontraktów z ośmioma zawodnikami, którzy w głównej mierze stanowią o sile zespołu: Benjaminem Toniuttim, Aleksandrem Śliwką, Łukaszem Kaczmarkiem, Pawłem Zatorskim, Krzysztofem Rejno, Kamilem Semeniukiem, Piotrem Łukasikiem i Davidem Smithem. W zespole pozostał także mający ważny kontrakt z klubem atakujący - Filip Grygiel.

Skład prowadzonego przez trenera Nikolę Grbicia zespołu przed sezonem 2020/2021 zostanie jednak znacznie przebudowany. Wraz z zakończeniem obowiązujących do 31 maja kontraktów klub opuszcza sześciu siatkarzy: Sławomir JungiewiczPrzemysław StępieńSebastian WardaAdam SmolarczykSimone ParodiArpad Baroti. Kilka dni temu klub poinformował także o odejściu po ośmiu latach gry w  ZAKSIE środkowego - Łukasza Wiśniewskiego.

Na tą chwilę nie są znane nazwiska zawodników, którzy zastąpią w ZAKSIE wymienionych siatkarzy. O ruchach transferowych klub z Opolszczyzny informować będziemy na bieżąco.