Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W okrojonym składzie i z nowym trenerem. Odra Wodzisław po pierwszym treningu [ZDJĘCIA]

W czwartek w Nieboczowach odbył się pierwszy trening czwartoligowej Odry Wodzisław po przerwie spowodowanej zakazem aktywności fizycznej w grupach podczas pandemii koronawirusa. Udział wzięło 21 zawodników. Był też nowy trener.

W okrojonym składzie i z nowym trenerem. Odra Wodzisław po pierwszym treningu [ZDJĘCIA]
Arkadiusz Tracz, nowy drugi trener Odry

Nim rozpoczął się trening piłkarze razem ze sztabem szkoleniowym i jednym ze współwłaścicieli omawiali na środku boiska obecną sytuację Odry Wodzisław. Wodzisławski klub poprzedni sezon zakończył na trzecim miejscu w IV lidze co ostatecznie nie przyniosło awansu o szczebel wyżej.

W skromniejszej niż zwykle kadrze brakowało m.in. obcokrajowców: Emmanuela Sarkiego, Mouhamadou Sadio, Niko Abuladze i Koby Szalamberidze, nie było także Bartosza Pikula. Obecni natomiast byli m.in. Arkadiusz Lalko, Piotr Dudzik, Krzysztof Krzyżok czy Sławomir Musiolik. Trenowała także trójka bramkarzy pod czujnym okiem Piotra Czopa.

Treningi poprowadził nowy trener Arkadiusz Tracz, który będzie asystentem dotychczasowego szkoleniowca Adama Burka. Rybnicki trener jest w posiadaniu wymaganej licencji UEFA A, której nie posiada jeszcze Adam Burek.

Po blisko półgodzinnej przemowie w centralnym miejscu boiska w Nieboczowach piłkarze ruszyli do rozgrzewki, a następnie do lekkiego treningu.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Aloko (78.10. * .4) 05.06.2020 01:18

W lato na sztucznym boisku? Tymi juniorami ?

~KamilOW (37.47. * .5) 04.06.2020 22:33

Chodzą słuchy że dziś padło hasło celem jest awans. Prawda to???