Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejne wzmocnienie gliwickich Akademiczek

Grająca na pozycji atakującej Manuela Jakóbiak to kolejna nowa twarz, która wzmacnia przed startem rozgrywek I Ligi Kobiet zespół gliwickiego AZS-u.

Kolejne wzmocnienie gliwickich Akademiczek
fot. DK f_OtO

Występujący w siatkarskiej I Lidze Kobiet gliwicki AZS dokonał piątego przedsezonowego transferu. Do rozgrywającej - Aleksandry Mudy, przyjmującej - Anety Wilczek, libero - Karoliny Szmigielskiej i środkowej - Darii Chomicz dołączyła nowa atakująca pierwszoligowca - Manuela Jakóbiak.

25-letnia siatkarka do prowadzonego przez trenera Wojciecha Czaplę zespołu dołącza z innego klubu występującego w I Lidze Kobiet- Karpat AZS PWSZ MOSiR Krosno Glass. Grająca na pozycji atakującej Jakóbiak jest wychowanką UKS-u Głuszyce, następnie występowała w SMS-ie Police, gdzie występowała między innymi w rozgrywkach Młodej Ligi. Następnie przeniosła się do zespołu z Krosna, gdzie występowała wspólnie z Karoliną Szmigielską.

Skład AZS-u liczy na tą chwilę jedenaście siatkarek. Oprócz wspomnianych nowych zawodniczek barwy Gliwickiego zespołu reprezentować będą siatkarki, które przedłużyły kontrakty: Agata Skiba, Joanna Ciesielczyk, Aleksandra Elko, Valeriia Nudha, Sylwia Pelc i Julia Wałek. O kolejnych transferach informować będziemy wkrótce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].