Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AZS coraz bliżej skompletowania składu

Julia Skowron jest kolejną zawodniczką, która dołącza do występującego w I Lidze Kobiet KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Środkowa jest szóstym wzmocnieniem Akademiczek przed rozpoczęciem sezonu 2020/2021.

AZS coraz bliżej skompletowania składu
fot. Karol Słomka

21-letnia środkowa mimo młodego wieku ma już za sobą grę w kilku klubach. Pochodząca z Krakowa Julia Skowron karierę rozpoczynała w rodzinnym Krakowie, następnie reprezentowała kluby z Proszowic i Legionowa, gdzie grała między innymi w Młodej Lidze Kobiet. W seniorskiej karierze miała możliwość gry w I Lidze Kobiet, gdzie występowała w barwach Jokera Mekro Energoremont Świecie, a następnie Solnej Wieliczka.

Skowron jest szóstą zawodniczką, która dołączyła do prowadzonego przez trenera Wojciecha Czaplę zespołu. Wcześniej kontrakty z AZS-em podpisały Aleksandra Muda, Aneta Wilczek, Karolina Szmigielska, Daria Chomicz i Manuela Jakóbik. Oprócz nich w gliwickich barwacy występować będzie sześć zawodniczek, które przedłużyły kontrakt z klubem: Agata Skiba, Joanna Ciesielczyk, Aleksandra Elko, Valeriia Nudha, Sylwia Pelc i Julia Wałek. O kolejnych transferach AZS-u informować będziemy wkrótce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].