Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Andrzej Paulus dalej prezesem Podokręgu Rybnik

Na zebraniu klubów Podokręgu Rybnik w głosowaniu jawnym na prezesa podokręgu wybrano Andrzeja Paulusa. Otrzymał 32 głosy.

Andrzej Paulus dalej prezesem Podokręgu Rybnik

W zebraniu wzięło udział 33 delegatów. Paulus jest prezesem Podokręgu Rybnik od 2016 roku. Do prezydium zostali wybrani: Leszek Brzoza, Grzegorz Pytel, Aleksandra Kolorz, Cezary Rajca, Jarosław Macionczyk, Janusz Majda, Michał Szelong i Robert Lazar.

- Piłkarskim językiem mogę powiedzieć, że kręgosłup drużyny pozostał ten sam, ale odmłodziliśmy skrzydła, żeby jeszcze rozruszać ofensywę. Nowe twarze w Prezydium to Robert Lazar z KS Kleszczów - reprezentujący ziemię żorską i Michał Szelong z MOSiR-u Jastrzębie - reprezentujący ziemię jastrzębską. Podkreślam to, bo staramy się trzymać zasady, że w Prezydium Podokręgu Rybnik każdy powiat ma swoje przedstawiciela, żebyśmy w sumie byli wyrazicielami całego środowiska piłkarskiego naszego regionu - powiedział Paulus.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].