Piątek, 4 grudnia 2020

imieniny: Barbary, Krystiana, Berny

RSS

Epidemia koronawirusa:

"Przegrywamy drugi mecz, ponownie w nietypowych okolicznościach"

25.06.2020 12:04 | 0 komentarzy | adi

- Przegrywamy drugi mecz w fazie finałowej, ponownie w takich nietypowych okolicznościach. Mogliśmy co najmniej wywalczyć jeden punkt, ale cóż... musimy wyciągnąć wnioski po tym spotkaniu i walczyć dalej - powiedział po przegranej w Gdańsku trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

"Przegrywamy drugi mecz, ponownie w nietypowych okolicznościach"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Lechia wyjątkowo nie pasuje gliwiczanom. To był piąty mecz tych drużyn w tym sezonie - i piąta wygrana gdańszczan. Zwycięstwo dał im rzut karny. - Zaczarowany stadion. Kolejny mecz niezły lub nawet dobry, w którym stwarzamy sobie sytuacje, wśród których mogę wymienić akcję sam na sam, strzał w słupek. Brak skuteczności, to na pewno problem, który pojawił się w ostatnich dwóch spotkaniach i nad tym musimy pracować, bo jeżeli nie będziemy strzelać bramek, w każdym momencie może przytrafić się błąd - skomentował Waldemar Fornalik.

- Przegrywamy drugi mecz w fazie finałowej, ponownie w takich nietypowych okolicznościach. Mogliśmy co najmniej wywalczyć jeden punkt, ale cóż... musimy wyciągnąć wnioski po tym spotkaniu i walczyć dalej - zakończył trener. W następnej kolejce Piast zagra z Legią i jeśli nie wygra, to straci nawet matematyczne szanse na obronę tytułu mistrza Polski.