Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niesamowity wyścig w Rybniku. "Rekiny" pokazały zęby

PGG ROW Rybnik pokonał Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44. To pierwsze zwycięstwo rybniczan w tym sezonie.

Niesamowity wyścig w Rybniku. "Rekiny" pokazały zęby

Zaczęło się bardzo dobrze. PGG ROW Rybnik po raz pierwszy w tym sezonie objął prowadzenie, dzięki trójce Roberta Lamberta i punktowi Vaclava Milika. Szybko jednak przewagę stracili juniorzy. Mimo że Mateusz Tudzież długo prowadził, zakończyło się wynikiem 5:1 dla gości. Spotkanie było najbardziej wyrównane ze wszystkich dotychczasowych bojów "Rekinów". W piątym biegu ponownie najszybszy był Lambert, a tuż za nim dojechał Sergiej Łogaczew. Zwycięstwo 5:1 sprawiło, że gospodarze znów byli na prowadzeniu (16:14). Niesamowita walka, często do ostatnich metrów, spowodowała, że po półmetku na tablicy widniał remis po 24.

Chwilę później po raz trzeci na tor wyjechał Lambert - i przywiózł trzecią trójkę. Kapitalny bieg z wieloma wyprzedzeniami zakończył się wygraną rybniczan 4:2. Po 11 ściganiach PGG ROW prowadził 34:32 i był na dobrej drodze po pierwsze zwycięstwo. W 12. Kacper Woryna uderzył w Szymona Woźniaka i spowodował upadek zawodnika z Gorzowa. W trzyosobowej powtórce świetnie spisał się Kamil Nowacki, dzięki któremu śląski zespół utrzymał dwupunktowe prowadzenie.

W 13. biegu Stal wygrała 5:1 dzięki Bartoszowi Zmarzlikowi. Mistrz świata pozwolił jechać na pierwszej pozycji Andersowi Thomsenowi, a sam przypilnował Kacpra Worynę i Roberta Lamberta. Przed biegami nominowanymi goście wygrywali 40:38.

W pierwszym biegu nominowanym po raz kolejny świetnie pojechał Lambert, który przywiózł kolejną trójkę, a dwa punkty dołożył Milik. Przed ostatnim biegiem PGG ROW prowadził 43:41. W ostatnim rybniczanie obronili się i przywieźli remis 3:3. W całym spotkaniu gospodarze okazali się lepsi 46:44. To pierwsze zwycięstwo śląskiego zespołu w tym sezonie.

PGG ROW Rybnik 46

9. Vaclav Milik - 8+1 (1,2,1,2,2*)

10. Mateusz Szczepaniak - 3+1 (2,1*,-,-,-)

11. Andrzej Lebiediew - 0 (-,-)

12. Siergiej Łogaczow - 8+3 (2,2*,2,1*,1*)

13. Kacper Woryna - 8 (1,2,2,w,1,2)

14. Mateusz Tudzież - 3+2 (1,1*,1*)

15. Kamil Nowacki - 3 (0,0,3)

16. Robert Lambert - 13+1 (3,3,3,1*,0,3)

Moje Bermudy Stal Gorzów 44

1. Krzysztof Kasprzak - 9 (0,3,2,3,1)

2. Szymon Woźniak - 3 (d,1,0,2,0)

3. Anders Thomsen - 8 (2,0,3,3,0)

4. Niels Kristian Iversen - 1 (0,1,0,-)

5. Bartosz Zmarzlik - 14+1 (3,3,3,2*,3)

6. Rafał Karczmarz - 6 (3,3,0,0)

7. Wiktor Jasiński - 3+1 (2*,0,1)

8. Mateusz Bartkowiak - 0 ()

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].