Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Książenice z Bełkiem, Odra z beniaminkiem na początek IV ligi

W poniedziałek odbyło się losowanie par I kolejki w grupie śląskiej II czwartej ligi. Nasz region reprezentować będzie pięć drużyn: Odra Wodzisław Śląski, Unia Książenice, Odra Centrum Wodzisław Śląski, Decor Bełk i Unia Turza Śląska. Wilki Wilcza ostatecznie zrezygnowały z udziału w IV lidze. 

Książenice z Bełkiem, Odra z beniaminkiem na początek IV ligi

W poprzednim sezonie najlepiej spisały się ekipy Odry Wodzisław Śląski i Unii Książenice, które skończyły w top 4. Gorzej poradził sobie przebywający z reguły w górnej części tabeli Decor Bełk - zajął ostatecznie miejsce 9. Odra Centrum z kolei po trudnym początku wykaraskała się i zakończyła przerwaną ligę na miejscu 13. Wilki Wilcza zakończyły na ostatnim miejscu, ale w związku z tym, że poprzez przerwanie rozgrywek i ich niedokończenie żadna drużyna nie spadała z ligi. Wilki ostatecznie do IV ligi nie przystąpią ze względu na remont budynku klubowego i niemożość rozgrywania meczów na swoim boisku (pisaliśmy o tym TUTAJ). Unia Turza Śląska to beniaminek wracający do IV ligi po kilku latach przerwy.

W I kolejce sezonu 2020/21 (25 lipca) Unia Książenice zmierzy się w derbach z Decorem Bełk, Odra Centrum Wodzisław Śląski zagra u siebie z powracającym po przerwie do gry Rozwojem Katowice, a Odra Wodzisław na wyjeździe z beniaminkiem Orłem Łękawica. Beniaminek - Unia Turza Śląska w roli gospodarza podejmie rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Pełny terminarz poznamy niebawem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].