Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kiedy na przeciw siebie staną nasze drużyny? Terminarz IV ligi

Śląski Związek Piłki Nożnej opublikował szczegółowy terminarz rozgrywek grupy 2, czwartej ligi w której zagra sześć zespołów z naszego regionu: Odra Wodzisław Śląski, Odra Centrum Wodzisław Śląski, Decor Bełk, Unia Książenice, Unia Turza Śląska i Jedność 32 Przyszowice.

Kiedy na przeciw siebie staną nasze drużyny? Terminarz IV ligi

W 1. kolejce dojdzie do starcia Unii Książenice z Decorem Bełk. W 2. kolejce Decor Bełk zmierzy się z Odrą Centrum Wodzisław Śląski, a Odra Wodzisław Śląski zagra z Unią Książenice. W 3. kolejce los skojarzył dwie Odry - Odrę Wodzisław Śląski i Odrę Centrum Wodzisław Śląski. W 4. kolejce z kolei Decor Bełk zmierzy się Unią Turza Śląska. W 5. kolejce mamy kolejne dwie pary z naszego regionu. Będą to mecze Unii Turza Śląska z Odrą Wodzisław Śląski i Jedności 32 Przyszowice z Decorem Bełk. W 6. kolejce Odra Wodzisław Śląski podejmie Jedność 32 Przyszowice. W 7., 8. i 9. kolejce drużyny z naszego najbliższego regionu nie trafiają na siebie, za to w 10. kolejce Unia Książenice zagra z Odrą Centrum Wodzisław Śląski. W 11. kolejce Decor Bełk podejmie Odrę Wodzisław Śląski, natomiast w 12. kolejce Unia Książenice zagra ze swoją imienniczką z Turzy Śląskiej. W 13. kolejce po sąsiedzku Turza Śląska zmierzy się u siebie z Odrą Centrum Wodzisław Śląski, a Jedność 32 Przyszowice zagra z Unią Książenice. W 14. kolejce Odra Centrum Wodzisław zagra z Jednością 32 Przyszowice. W 15. kolejce nasze drużyny ponownie nie spotkają się ze sobą na boiskach, za to w 16. kolejce Unia Turza Śląska podejmie Jedność 32 Przyszowice. W kolejce nr 17 również żadna z naszych drużyn nie stanie na przeciw siebie.

Szczegółowy terminarz, kto z kim, gdzie i kiedy znajduje się poniżej:

Pobierz IV_liga_grupa_2.pdf (format pdf, rozmiar ~174.61 k)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].