Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Władze pomogą Śląskiej Siatkówce

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej podjął decyzję o obniżeniu kwoty startowego oraz licencji zawodniczych we wszystkich rozgrywkach siatkówki halowej jakie toczyć się będą na szczeblu wojewódzkim.

Władze pomogą Śląskiej Siatkówce

Decyzja władz ma związek z pandemią koronawirusa, której skutki odczuje zdecydowana większość klubów nie tylko na Śląsku ale i w kraju i na świecie.

Zarząd Śląskiego Związku Piłki Siatkowej po analizie ilości zaoszczędzonych środków finansowych z lat ubiegłych podjął decyzję o pomocy klubom rywalizującym w wojewódzkich rozgrywkach we wszystkich kategoriach młodzieżowych oraz I i II Lidze Śląskiej i przekazaniu środków na pomoc klubom przed nowym sezonem. Ostatecznie Śląski Związek Piłki Siatkowej podjął decyzję o obniżeniu opłaty startowe i licencje zawodnicze o 75%.

Przypominamy, że w czerwcu podobną decyzję podjęły siatkarskie władze z Polskiego Związku Piłki Siatkowej, gdzie uczestniczącym w rozgrywkach szczebla centralnego klubom opłaty na sezon 2020/2021 obniżono o 25-50%.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].