Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodny mecz dla Borucina [ZDJĘCIA]

W sobotnim sparingu rozegranym w Czernicy spotkały się dwie drużyny, które w przyszłym sezonie rywalizować będą w raciborskiej "podgrupie" okręgówki. Miejscowy Zameczek oraz Naprzód Borucin. W strugach padającego deszczu wygrali goście 3:2 (1:1).

Wodny mecz dla Borucina [ZDJĘCIA]
fot. Łukasz Kozik

Lepiej spotkanie rozpoczęli przyjezdni, którzy szybko wyszli na prowadzenie po bramce Piotra Cerkowniaka. W 20. minucie stracili oni jednak swojego zawodnika - Mateusza Trzeciaka, który bez kontaktu z przeciwnikiem doznał ciężkiej kontuzji kolana i musiała go odwieźć karetka pogotowia. Mecz się wyrównał, a tuż przed przerwą Rafał Ciuberek sfaulował w polu karnym Dariusza Mańkę, który wykorzystując jedenastkę doprowadził do wyrównania. Po zmianie stron Dariusz Mańka mógł wyprowadzić Czernicę na prowadzenie, ale piłka zmierzająca po jego strzale do bramki, zatrzymała się w kałuży. Snajper Zameczku później drugą bramkę zdobył, ale nie zapewniła ona zwycięstwa jego drużynie. Trener Czernicy, w której zabrakło niemal połowy podstawowego składu, zaczął dokonywać zmian, po których do głosu doszli goście z Borucina i zdobyli dwie bramki. Obie były dziełem Cerkowniaka.

LKS Zameczek Czernica - KS Naprzód Borucin 2:3 (1:1)

  • 0:1 - Piotr Cerkowniak
  • 1:1 - Dariusz Mańka (karny)
  • 2:1 - Dariusz Mańka
  • 2:2 - Piotr Cerkowniak
  • 2:3 - Piotr Cerkowniak

Czernica: Dmytro Svintsitskyi - Mateusz Tuleja, Grzegorz Styczeń, Patryk Krzysztoń, Krzysztof Łaciok - Kamil Smal (46. Przemysław Warło), Sebastian Mańka (70. Daniel Staniek) - Łukasz Gembalczyk (75. Radosław Olszyna), Szymon Kaizik (75. Wojciech Olszyna), Arkadiusz Sokołowicz (60. Michał Świdergoł) - Dariusz Mańka.

Borucin: Mateusz Nieckarz (46. Szymon Kubów) - Adam Walach (75. Dawid Piksa), Rafał Ciuberek, Szymon Zacharko, Paweł Biedroń, Adam Jachim (65. Patryk Wołczyk), zawodnik testowany 1 (65. Artur Dudacy), zawodnik testowany 2, Tomasz Wyrobek, Mateusz Trzeciak (20. Damian Krueger), Piotr Cerkowniak.


Łukasz Kozik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].