Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ZAKSA w sześcioosobowym składzie na Grand Prix PLS

Już jutro odbędzie się pierwszy z turniejów PreZero Grand Prix PLS. Jako pierwsza rywalizować będzie grupa z udziałem zawodników Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy do Krakowa udadzą się w sześciosoobowym składzie.

ZAKSA w sześcioosobowym składzie na Grand Prix PLS
fot. zaksa.pl

W sobotnim turnieju na plażowych boiskach kompleksu sportowego KS Wanda zmierzą się ze sobą zespoły, które trafiły do grupy A. Będą to Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, GKS Katowice, Asseco Resovia Rzeszów i BBTS Bielsko-Biała. Zespoły rywalizować będą systemem każdy z każdym o dwa miejsca premiowane awansem do turnieju finałowego, który w dniach 8-9 sierpnia odbędzie się w Gdańsku.

Kędzierzynianie podczas jutrzejszego turnieju wystąpią w sześcioosobowym składzie, w którym brakuje nazwisk czołowych siatkarzy ZAKSY. W Krakowie zabraknie także pierwszego szkoleniowca klubu z Opolszczyzny - Nikoli Grbicia. ZAKSĘ, która wystąpi w składzie: Krzysztof Rejno, Filip Grygiel, Korneliusz Banach, Bartłomiej Kluth, Mateusz Zawalski i Rafał Prokopczuk poprowadzi sztab szkoleniowy, w którym znaleźli się Michał Chadała, Adam Swaczyna i Bartosz Hołobut.

Terminarz spotkań jutrzejszego turnieju PreZero Grand Prix PLS w Krakowie wygląda następująco:

  • godz. 9:30: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BBTS Bielsko-Biała
  • godz. 11:00: GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów
  • godz. 12:30: BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów
  • godz. 14:00: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
  • godz. 15:30: GKS Katowice - BBTS Bielsko-Biała
  • godz. 17:00: Asseco Resovia Rzeszów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].