Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrać i nie patrzeć na innych [ZAPOWIEDŹ]

W jutrzejszym meczu 34. kolejki Fortuna I Ligi GKS Jastrzębie zmierzy się na wyjeździe z Miedzią Legnica. Spotkaniem, którego stawką może być utrzymanie w lidze jastrzębianie zakończą ligowe rozgrywki w sezonie 2019/2020.

Wygrać i nie patrzeć na innych [ZAPOWIEDŹ]

Zarówno piłkarze jak i sympatycy GKS-u Jastrzębie zdążyli już chyba zapomnieć jak smakuje zwycięstwo, bowiem jastrzębianie z ostatniego ligowego zwycięstwa cieszyli 7 czerwca. Od tego czasu zawodnicy GKS-u zanotowali niechlubną serię dziewięciu meczów bez zwycięstwa, co w konsekwencji sprawiło, że w ligowej tabeli zajmują oni miejsce tuż nad strefą spadkową. Jastrzębianie, którzy mają wyraźne problemy ze skutecznością w czterech ostatnich meczach nie zdobyli bramki, a w dziewięciu ostatnich meczach zdobyli zaledwie 3 "oczka".

Zupełnie inne nastroje panują w Legnicy. Miedź, która w ligowej tabeli zajmuje z 50 punktami na koncie 5. miejsce pewna jest gry w barażach o awans do PKO BP Ekstraklasy. W ostatnim meczu legniczanie przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom przerywając tym samym serię pięciu meczów bez porażki.

Stawka jutrzejszego spotkania jest wysoka zwłaszcza dla piłkarzy GKS-u. Zwycięstwo niezależnie od wyników innych meczów zapewni im utrzymanie w Fortuna I Lidze. Porażka sprawi, że prowadzeni przez Pawła Ścieburę jastrzębianie zmuszeni będą spoglądać na rezultaty z innych stadionów. Początek sobotniego spotkania z Miedzią zaplanowano na godzinę 17:40. Arbitrem meczu będzie Paweł Pskit z Łodzi.

Miedź Legnica - GKS Jastrzębie

sobota, 25 lipca 2020, godz. 17:40

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].