Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmiany sparingowych planów biało-czerwonych

Nie odbędą się zaplanowane na dziś i jutro mecze towarzyskie pomiędzy siatkarskimi reprezentacjami Polski i Estonii. Rywale dwukrotnych Mistrzów Świata poinformowali wczoraj o odwołaniu swojego przyjazdu. Biało-czerwoni zamiast dwumeczu z Estończykami rozegrają dwa wewnętrzne sparingi.

Zmiany sparingowych planów biało-czerwonych

Spotkania z reprezentacją Estonii miały zostać rozegrane w łódzkiej Sport Arenie dziś i jutro. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował jednak, że mecze te nie odbędą się. Powodem jest decyzja Estońskiej Federacji Siatkówki o odwołaniu przyjazdu do Polski, na co wpływ, jak tłumaczy trener Estończyków - Cedric Enard ma wzrost liczby zakażeń koronawirusem jaki w ostatnich dniach zaobserwowano w Polsce.

Odwołane mecze z reprezentacją Estonii zmusiły prowadzoną przez Vitala Heynena reprezentację do zmiany planów. Podjęta została decyzja o rozegraniu w czasie planowanych spotkań dwóch gier wewnętrznych, w których udział wezmą wszyscy powołani do reprezentacji zawodnicy. Znany jest już podział na drużyny, w jakich dziś i jutro zagrają biało-czerwoni. Nazwy drużyn pochodzą od imion ich kapitanów. Trenerami drużyn będą asystenci szkoleniowca dwukrotnych Mistrzów Świata: Sebastian Pawlik i Michał Mieszko Gogol.

Pierwszy zespół - "Team Michał", którego kapitanem jest Michał Kubiak, a trenerem Sebastian Pawlik składa się z dziesięciu zawodników. Oprócz wspomnianego przyjmującego wystąpią w nim: Tomasz Fornal, Karol Kłos, Dawid Konarski, Marcin Komenda, Bartosz Kwolek, Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj, Piotr Nowakowski i Paweł Zatorski.

Drugi zespół - 'Team Fabian", którego kapitanem jest Fabian Drzyzga, a trenerem Michał Mieszko Gogol ma w składzie dziewięciu zawodników. Oprócz Drzyzgi w zespole tym wystąpią: Bartosz Bednorz, Norbert Huber, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon, Jan Nowakowski, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka oraz Damian Wojtaszek.

Zarówno dziś, jak i jutro zespoły rozegrają trzy sety bez względu na wynik. Transmisję z meczów przeprowadzi Polsat Sport.

  • Niedziela - 26 lipca 2020, godz. 20:00: Team Michał - Team Fabian
  • Poniedziałek - 27 lipca 2020, godz. 18:00: Team Fabian - Team Michał

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].