Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Emocje w Bełku. Decor wyszarpał trzy punkty

Decor Bełk wygrał u siebie z Odrą Centrum 3:2.

Emocje w Bełku. Decor wyszarpał trzy punkty

Po pierwszej połowie pewnie niewielu spodziewało się, że po przerwie spotkanie będzie trzymało w napięciu do ostatnich sekund. Decor wygrywał po bramkach Wojciecha Orła i Tomasza Reguły. W drugiej połowie wodzisławianie wzięli się w garść i pod koniec spotkania doprowadzili do wyrównania. Podziału punktów jednak nie było - w doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy, kilka metrów od pola karnego. Stały fragment gry dał zwycięską bramkę Decorowi, a na listę strzelców po raz drugi wpisał się Orzeł.

Oba zespoły po dwóch kolejkach mają po trzy punkty. W następnej serii gier Decor zagra na wyjeździe z GKS-em Radziechowy-Wieprz, a Odra Centrum zagra derby z Odrą Wodzisław.

Decor Bełk - Odra Centrum 3:2 (2:0)

Bramki dla Bełku: Orzeł 27., 90., Reguła 43. - Tkocz 65., Fojcik 86.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].