Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW zagrał na piątkę. Porażka rezerw Górnika

ROW 1964 Rybnik wygrał 5:0 na wyjeździe z Polonią Nysa, a drugi zespół Górnika Zabrze przegrał w Kluczborku z MKS-em 0:2.

ROW zagrał na piątkę. Porażka rezerw Górnika

W czwartek rybniczanie świętowali 56. rocznicę założenia klubu. Piłkarze z prezentem dla kibiców poczekali do soboty. ROW efektownie pokonał triumfatora Pucharu Polski Opolskiego ZPN-u. Już do przerwy rybniczanie prowadzili trzema bramkami. W drugiej połowie na murawę wszedł Marcel Vasil. Dla Słowaka był to debiut w śląskim zespole.

Gorzej powiodło się rezerwom Górnika Zabrze. "Dwójka" przegrała w Kluczborku po dwóch bramkach Bartosza Włodarczyka, który był blisko ustrzelenia hat-tricka. W zespole gości zagrali m.in. Ishmael Baidoo, Mateusz Matras i Daniel Liszka, który poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w GKS-ie Jastrzębie.

Po dwóch kolejkach ROW ma cztery punkty na koncie, a Górnik II - trzy.

Polonia Nysa - ROW 1964 Rybnik 0:5 (0:3)

Bramki: Krotofil 24., Kuczera 33., 45., Baranskyi 51., Wodecki 61. (k)

ROW: Kewin Paszek - Jan Janik (71. Szymon Kuzior), Piotr Pacholski, Szymon Jary, Marek Krotofil, Dawid Niedźwiedzki, Kamil Spratek, Marcin Wodecki (71. Filip Kukuła), Łukasz Krakowczyk (59. Marcel Vasil), Yaroslav Baranskyi, Jakub Kuczera (59. Wiktor Piejak).

MKS Kluczbork - Górnik II Zabrze 2:0 (1:0)

Bramki: Włodarczyk 19., 65.

Górnik II: Jakub Szmajda - Wiktor Martuszewski (73. Kamil Grudziński), Kamil Surowiec, Krzysztof Winglarek, Jan Flak (73. Adrian Dziedzic), Mateusz Matras, Dominik Skiba (73. Mateusz Pawlak), Marko Zawada (58. Daniel Liszka), Jakub Kotko, Bartłomiej Korbecki, Ishmael Baidoo (84. Maciej Kowalik).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].