SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Bardzo dużo drużyn naszego regionu zainaugurowało już rozgrywki nowego sezonu piłkarskiego. Rezultaty pierwszych spotkań o mistrzowskie punkty zwiastują, że runda jesienna może być niezwykle ciekawa. Zapraszamy do lektury.
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (08/09.08.2020)
- Pszów – Pietraszyn 1:3 (0:1)
- Gamów – Bełsznica 3:1 (2:0)
- Owsiszcze – Zabełków 2:0 (1:0)
- Rzuchów – Adamowice 1:4 (0:4)
- Górki Śląskie – Gorzyce II 1:0 (0:0)
- Lyski – Pstrążna 5:1 (2:0)
- Czyżowice II – Markowice 1:2 (1:1)
- Zawada – Grzegorzowice 1:3 (1:2)
- Krzyżkowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Adamowice | 2 | 6 | 9:2 |
2. | Owsiszcze | 2 | 6 | 7:1 |
3. | Grzegorzowice | 2 | 6 | 9:4 |
4. | Pietraszyn | 2 | 6 | 5:2 |
4. | Markowice | 2 | 6 | 5:2 |
6. | Górki Śląskie | 2 | 4 | 1:0 |
7. | Bełsznica | 2 | 3 | 8:3 |
8. | Lyski | 2 | 3 | 6:4 |
9. | Gamów | 1 | 3 | 3:1 |
10. | Gorzyce II | 2 | 3 | 4:4 |
11. | Zabełków | 2 | 1 | 0:2 |
12. | Krzyżkowice | 1 | 0 | 3:4 |
13. | Czyżowice II | 2 | 0 | 2:4 |
14. | Pszów | 2 | 0 | 4:9 |
15. | Zawada | 2 | 0 | 2:8 |
16. | Pstrążna | 2 | 0 | 2:10 |
17. | Rzuchów | 2 | 0 | 1:11 |
Zapowiedź III kolejki (15/16.08.2020)
Grzegorzowice – Rzuchów (sb 15:30), Zabełków – Lyski (sb 16:00), Pietraszyn – Zawada (sb 17:00), Markowice – Pszów (sb 17:00), Pstrążna – Czyżowice II (sb 17:00), Krzyżkowice – Górki Śląskie (sb 17:00), Gorzyce II – Owsiszcze (nd 11:00), Adamowice – Gamów (nd 15:00), Bełsznica – pauza.
B klasa (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 22/23.08.2020 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Czuchów | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Dębieńsko | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Godów | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Gołkowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Gotartowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Kamień | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Kokoszyce | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Krostoszowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Odra Wodzisław Śląski II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rowień | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Stanowice | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Szczerbice | 0 | 0 | 0:0 |
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 22/23.08.2020 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Bojanów | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Bolesław | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Brzezie II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Buków | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Cyprzanów | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Krzanowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Olza | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Owsiszcze II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rogów II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Turza Śląska II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Tworków II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Wojnowice | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź przełożonego meczu XI kolejki (16.08.2020)
Buków – Tworków II (nd 17:00).
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Rozgrywki nowego sezonu zaczynają się 22/23.08.2020 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Czernica II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Dzimierz | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Gaszowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Markowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Nowa Wieś II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Ocice Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Płonia Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Ruda Kozielska | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rudy II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Siedliska | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Studzienna II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Zwonowice | 0 | 0 | 0:0 |
C klasa (Podokręg Rybnik)
Bieżące rozgrywki zaczynają się 05/06.09.2020 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Chwałowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Czerwionka II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jastrzębie-Bzie | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Jejkowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Krostoszowice II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Polaris Żory | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Rój | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Ruptawa II | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Skrbeńsko | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Szeroka | 0 | 0 | 0:0 |