Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławianka nową twarzą w AZS-ie

Wychowanka MKS-u Zorza Wodzisław Śląski - Julia Świsulska została nową zawodniczką występującego w I Lidze Kobiet KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice. Środkowa jest piętnastą zawodniczką, która reprezentować będzie barwy gliwickiego zespołu.

Wodzisławianka nową twarzą w AZS-ie

Niespełna miesiąc temu informowaliśmy o skompletowaniu kadry przez KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice, który w sezonie 2020/2021 składać się miał z czternastu zawodniczek. W czasie obozu przygotowawczego w Szczyrku, gdzie gliwiczanki pracują nad kondycją, motoryką i siłą do prowadzonego przez trenera Wojciecha Czaplę zespołu dołączyła jednak kolejna zawodniczka.

Nową siatkarką reprezentującą barwy Akademiczek będzie w sezonie 2020/2021 występująca na pozycji środkowej Julia Świsulska. 19-letnia zawodniczka siatkarskiego rzemiosła uczyła się w MKS-ie Zorza Wodzisław Śląski, którego barwy reprezentowała przez całą dotychczasową karierę. Młoda środkowa, która oprócz rozgrywek młodzieżowych w barwach wodzisławskiego zespołu występowała w rozgrywkach II Ligi Kobiet oraz I Ligi Śląskiej Kobiet grę w gliwickim zespole łączyć będzie ze studiami na miejscowej uczelni.

Skład AZS-u na ligowe rozgrywki w sezonie 2020/2021 prezentuje się zatem następująco:

  • Rozgrywające: Mariia Bulavchyk, Aleksandra Muda
  • Atakujące: Manuela Jakóbiak, Julia Wałek
  • Przyjmujące: Joanna Ciesielczyk, Valeriia Nudha, Agata Skuba, Aneta Wilczek
  • Środkowe: Daria Chomicz, Aleksandra Cygan, Sylwia Pelc, Julia Skowron, Julia Świsulska
  • Libero: Aleksandra Elko, Karolina Szmigielska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].