Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kluby z regionu powalczą o Superpuchar Mistrzów Polski

Polska Liga Siatkówki S.A. poinformowała o organizacji specjalnego turnieju o Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport. Impreza, która odbędzie się w pierwszy weekend września w hali sportowej Hotelu Arłamów zastąpi tradycyjne, otwierające sezon spotkanie o Superpuchar Polski. Szansę na wywalczenie pierwszego trofeum w sezonie mieć będą siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Jastrzębskiego Węgla.

Kluby z regionu powalczą o Superpuchar Mistrzów Polski

Wpływ na taką decyzję ma fakt, że w sezonie 2019/2020, którzy z uwagi na pandemię koronawirusa został przedwcześnie zakończony nie udało się wyłonić Mistrza Polski oraz triumfatora Pucharu Polski, którzy zgodnie z tradycją zmierzyć się mieli na otwarcie sezonu w meczu o Superpuchar Polski. Impreza, która odbędzie się w dniach 5-6 września rozegrana zostanie na tydzień przed startem ligowych rozgrywek w sezonie 2020/2021.

Uczestnikami specjalnego turnieju będą zespoły, które w dwudziestoletniej historii Polskiej Ligi Siatkówki zdobyły łącznie dziewiętnaście mistrzowskich tytułów. Dwudziestego tytułu Mistrza Polski z uwagi na pandemię koronawirusa w sezonie 2019/2020 nie udał się wyłonić. W dwudniowych zmaganiach w hali sportowej Hotelu Arłamów wezmą: PGE Skra Bełchatów (9 tytułów mistrzowskich), Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (6 tytułów mistrzowskich), Asseco Resovia Rzeszów (3 tytuły mistrzowskie) i Jastrzębski Węgiel (1 tytuł mistrzowski).

W czasie dwudniowego turnieju rozegrane zostaną cztery spotkania. W sobotę - 5 września w meczach półfinałowych zmierzą się ze sobą PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel oraz Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Asseco Resovia Rzeszów. W niedzielę - 6 września rozegrane zostaną spotkania o 3. miejsce, w którym zagrają pokonani z półfinałów oraz o 1. miejsce, w którym zmierzą się ze sobą zwycięzcy spotkań półfinałowych.

Turniej o Superpuchar Polski 20-lecia Polsatu Sport z uwagi na obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa odbędzie się bez udziału publiczności. Bezpośrednią transmisję ze wszystkich spotkań przeprowadzi za pośrednictwem swoich kanałów Polsat Sport.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].