Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Farid Ali wprowadził GKS do 1/16 finału Pucharu Polski

GKS Jastrzębie wygrał w Olsztynie ze Stomilem 3:2 i awansował do 1/16 finału Pucharu Polski.

Farid Ali wprowadził GKS do 1/16 finału Pucharu Polski

Jako pierwsi gola zdobyli goście. Po rzucie rożnym na listę strzelców wpisał się Adam Wolniewicz, który wrócił do gry po kontuzji kolana. Pięć minut później wyrównał Nikita Kovalonoks. Na kolejną bramkę trzeba było czekać do drugiej połowy.

Stomil wyszedł na prowadzenie za sprawą Serafina Szoty po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu, ale końcówka należała do jastrzębian. Bohaterem GKS-u został Farid Ali, który po indywidualnej akcji wyrównał, a w doliczonym czasie gry - po akcji z Patrykiem Skóreckim - wyprowadził śląski zespół na prowadzenie. Było to trafienie na wagę awansu do 1/16 finału Pucharu Polski.

Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2:3 (1:1)

Bramki: Kovaļonoks 15., Szota 56. - Wolniewicz 10., Ali 76., 90.

Stomil: Vjaceslavs Kudrjavcevs - Janusz Bucholc, Wiktor Biedrzycki, Serafin Szota, Hubert Sadowski (81. Ingo van Weert), Jurich Carolina - Koki Hinokio, Jakub Tecław, Maciej Spychała (70. Sebastian Jarosz), Sam van Huffel - Nikita Kovalonoks (70. Skender Loshi).

GKS: Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak, Mateusz Bondarenko, Adam Wolniewicz, Mateusz Słodowy - Patryk Skórecki, Marek Mróz, Kamil Jadach, Daniel Feruga, Farid Ali - Daniel Rumin (70. Daniel Szczepan).

Żółte kartki: Van Weert, Carolina.

Sędzia: Paweł Pskit (Łódź).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].