Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileusz Halfara. Od dziesięciu lat w jednym klubie

Lepszego wyniku w regionie jeśli chodzi o staż, nie ma żaden trener. Wcale nie jest gorzej jeśli chodzi o wyniki, bowiem od momentu reaktywacji piłki nożnej w Borucinie, Naprzód awansował z C klasy do klasy okręgowej, wszystko pod wodzą jednego szkoleniowca - Jerzego Halfara. 

Jubileusz Halfara. Od dziesięciu lat w jednym klubie
Pamiątkową koszulkę wręczyli - Artur Kuc (sponsor klubu), Daniel Ternka (prezes klubu), Daniel Kretek (kierownik drużyny) i Arkadiusz Górszczyk (były zawodnik, obecnie zmagający się z ciężką chorobą)

W tym sezonie Naprzód Borucin jest uważany za jednego z faworytów raciborskiej okręgówki. Przed meczem z Krzanowicami, władze klubu przekazały trenerowi Jerzemu Halfarowi pamiątkową koszulkę, która podkreśla 10 lat pracy w klubie z Borucina. 36-letni obecnie trener objął stery Naprzodu zaraz po jego reaktywacji w 2010 roku. Początkowo występując jako grający szkoleniowiec. W klubie z małej miejscowości zaczęto budować drużynę seniorów na bazie piłkarzy z zewnątrz, od których uczą się miejscowi zawodnicy. I tak dosyć szybko Borucin zrobił awans o trzy klasy rozgrywkowe, aktualnie występując w okręgówce szósty rok z rzędu. 

- 10 lat w Naprzodzie Borucin to piękny jubileusz. Jestem dumny z faktu, że mogę być częścią tego klubu i wspólnie z kibicami, zawodnikami i zarządem tworzyć jego historię. Dziękuję za szansę, którą otrzymałem w 2010 roku. Dziś mając 36 lat czuję się jakbym był tu całe życie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi zarówno w klubie, jak i w pracy w miejscowej szkole. Czuję się tu jak w domu. Z tego miejsca chciałbym podziękować za dotychczasową współpracę wszystkim, którzy udzielają się w klubie oraz wszystkim zawodnikom, z którymi dane mi było pracować. Ten czas to dla mnie wspaniała nauka i doświadczenie, zaczynaliśmy od podstaw w C klasie. Dziś w powiecie raciborskim jesteśmy w ścisłej czołówce, co jak na taką małą wieś jest powodem do dumy. Dziękuję za wszystko i przepraszam za to, co było złe - powiedział raciborski trener.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].