Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nieudane kwalifikacje Moniki Brzostek

Na drugiej rundzie kwalifikacji zakończyła udział w jednogwiazdkowym turnieju cyklu World Tour w austriackim Baden grająca w parze z Aleksandrą Gromadowską pochodząca z Rybnika Monika Brzostek.

Nieudane kwalifikacje Moniki Brzostek
fot. volleyball.world.en
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Turniej w austriackim Baden był pierwszym międzynarodowym turniejem cyklu World Tour od wybuchu pandemii koronawirusa, w którym udział wzięli reprezentanci Polski. Pochodząca z Rybnika Monika Brzostek grająca w parze z Aleksandrą Gromadowską udział w turnieju rozpoczęły od pierwszej rundy kwalifikacji, w której ich rywalkami miały być Austriaczki Anna Gnilsen i Blanca Schroll Casares. Przeciwniczki z powodu kontuzji nie przystąpiły jednak do meczu, dzięki czemu biało-czerwone znalazły się w drugiej rundzie klasyfikacji.

W decydującym o udziale w turnieju głównym meczu reprezentantki Polski zmierzyły się ze Szwajcarkami Zoe Verge-Depre i Esmee Bobner. Po pierwszym wygranym przez biało-czerwone do 15 secie w dwóch kolejnych lepiej zaprezentowały się rywalki, które zwyciężając do 18 i w tie-breaku do 8 zapewniły sobie udział w turnieju głównym. Polki sklasyfikowane zostały ostatecznie na 17. miejscu.

Wyniki:

  • Brzostek/Gromadowska - Gnilsen/Schroll 2:0 (21:0, 21:0)
  • Brzostek/Gromadowska - Verge-Depre/Bobner 1:2 (21:15, 18:21, 8:15)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].