Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszają finały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej

Już dziś w Mysłowicach rozpoczynają się Orlen Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. W gronie uczestników znajdują się trzy związane z regionem pary.

Ruszają finały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej
fot. MOSIR Mysłowice

Z uwagi na pandemię koronawirusa kalendarz tegorocznego sezonu siatkówki plażowej w Polsce został mocno skrócony i rozegranych zostało zaledwie kilka turniejów. Planowo odbędzie się natomiast najważniejsza impreza w Polsce - turniej finałowy Orlen Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn, który rozpoczyna się dzisiaj w Mysłowicach. W trzydniowych zmaganiach na obiekcie Słupna w Mysłowicach w turnieju kobiet, w którym pula nagród wynosi 45 000 zł udział weźmie 16 najlepszych par w Polsce, z kolei w turnieju mężczyzn, którego pula to 65 000 zł zaprezentują się 24 siatkarskie duety.

Wśród kobiet w parze z Aleksandrą Gromadowską zagra pochodząca z Rybnika Monika Brzostek. Mistrzynie Polski z ubiegłego roku do turnieju przystąpią jako druga najwyżej rozstawiona para. W gronie mężczyzn znalazło się dwóch związanych z regionem siatkarzy. Najwyżej rozstawioną parą turnieju mężczyzn jest grający z Piotrem Kantorem pochodzący z Jastrzębia-Zdroju Bartosz Łosiak. Z numerem trzecim do rywalizacji przystąpi natomiast pochodzący z Rybnika Mariusz Prudel, który zagra w parze z Jakubem Szałankiewiczem.

Harmonogram turnieju:

Piątek (28.08.2020):

  • 9:00 - 18:30 gry eliminacyjne kobiet i mężczyzn

Sobota (29.08.2020):

  • 9:00 - 18:30 gry eliminacyjne kobiet i mężczyzn

Niedziela (30.08.2020):

  • 10:00 - 16:30 mecze finałowe
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].