Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Kolejny sukces AP Górki Śląskie

31.08.2020 11:23 | 0 komentarzy | kozz

Zespół z Górek Śląskich stanął na najniższym stopniu podium w "Silesia Cup" o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego w kategorii U9 chłopców.

Kolejny sukces AP Górki Śląskie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drużyna prowadzona przez Arkadiusza Tracza pewnie pokonywała kolejnych rywali w fazie grupowej i pucharowej. Górki były dwukrotnie lepsze od Szombierek Bytom 14:1 i 10:2. W 1/8 zespół z Górek pokonał APN Knurów 8:3, a w ćwierćfinale młodzi chłopcy z gminy Nędza byli lepsi od APN Czeladź 6:3. W półfinale Górki przegrały ze Spartą Katowice 3:5, ostatecznie zajmując trzecie miejsce ex aequo z JSS Silesia.

Faza kwalifikacyjna:

  • Grupa A: APN Knurów – Naprzód Rydułtowy 5:6, Naprzód – Unia Racibórz 8:2, Unia – APN Knurów 8:1
  • Grupa B: Szombierki Bytom – LKS Górki Śląskie 1:14 i 2:10
  • Grupa C: AS Lubliniec – JSS Silesia Piekary Śląskie – 3:10, JSS Silesia – CKS Piast Cieszyn 8:3, CKS Piast – AS Lubliniec 2:6
  • Grupa D: United Żywiec – Góral Istebna 10:2, Góral – Ajaks Częstochowa 5:6, Ajaks – United 3:6
  • Grupa E: Sparta Katowice – APN Czeladź 1:8, APN Czeladź – Gwiazda Ruda Śląska 14:0, Gwiazda – Sparta 1:4
  • Grupa F: UKS Kozy – Żywiecka APN 2:8, Żywiecka APN – Sokół Wola 4:3, Sokół Wola – UKS Kozy 7:1
  • Grupa G: Toszecka AP – Winners Gołkowice 1:13, Winners – Sportowa Częstochowa 9:2, Sportowa – Toszecka AP 4:2
  • Grupa H: Pniówek-74 Pawłowice – UKS Lisek Milówka 3:9, UKS Gmina Tworóg – Pniówek-74 9:1; Lisek – Gmina 6:10.

Faza pucharowa:

  • 1/8: Naprzód – Szombierki 12:3, APN Czeladź – Sokół 14:0, JSS Silesia – Ajaks 7:5, Winners – Lisek 9:3, APN Knurów – LKS Górki Śląskie 3:8, Żywiecka APN – Sparta 0:9, AS Lubliniec – United 5:8, Gmina – Sportowa 9:8
  • Ćwierćfinały: LKS Górki Śląskie – APN Czeladź 6:3, Naprzód – Sparta 3:7, JSS Silesia – Gmina 6:2, United – Winners 6:3
  • Półfinały: LKS Górki Śląskie – Sparta 3:5, United – JSS Silesia 6:2.
  • Finał: United Żywiec – Sparta Katowice 6:3