Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Marek Hanzel: Mam ten komfort, że mam dwóch bardzo dobrych bramkarzy

Po meczu GKSu II Tychy z Unią Turza Śląska zapytaliśmy trenera Unii Marka Hanzela o komentarz po zremisowanym 2:2 meczu VI kolejki IV ligi.

Marek Hanzel: Mam ten komfort, że mam dwóch bardzo dobrych bramkarzy

Marek Hanzel, trener Unii Turza Śląska: Z perspektywy 90 minut to faktycznie szkoda, że tylko remis, ale jednak w pierwszej połowie było widać różnicę na korzyść Tychów. Kilku zawodników, którzy występują w pierwszej drużynie dodawało jakości GKS-owi. W drugiej połowie zupełnie inna drużyna, my zaprezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej niż gospodarze. Bramkarz rywali stanął na wysokości zadania choćby przy strzale Kamila Tronta. Boli ten remis, bo dostaliśmy bramkę w doliczonym czasie gry. Myślami byliśmy już chyba przy trzech punktach, a trzeba grać do końca. Musimy liczyć na to, że w następnych meczach boisko nam odda stracone punkty z Tychami. Musioł świetnie bronił i uchronił nas przed stratą większej liczby goli. Mam ten komfort, że mam dwóch bardzo dobrych bramkarzy. Niuanse decydują o tym, który z nich wyjdzie w pierwszym składzie. Musioł potwierdził, że jest dobrym bramkarzem i szczególnie w pierwszej połowie nam pomógł, bo gospodarze mogli nastrzelać więcej.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].