Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Adam Jachimowicz i Jerzy Halfar po meczu Tworków - Borucin

Spytaliśmy trenerów LKS Tworków i Naprzód Borucin o komentarz po meczu raciborskiej okręgówki w którym LKS z Tworkowa wygrał aż 5:1. 

Adam Jachimowicz i Jerzy Halfar po meczu Tworków - Borucin

Adam Jachimowicz, trener LKS Tworków: Na pewno jak co mecz podeszliśmy do przeciwnika poważnie tym bardziej, że to małe derby, to co było powiedziane w szatni w 100 procentach drużyna wykonała. Strzeliliśmy na początku bramkę i to ustawiło mecz, ale były też sytuacje niewykorzystane w pierwszej połowie. Dostaliśmy na 2:1 do szatni z rzutu rożnego. Trzeba było trochę szatnią wstrząsnąć w przerwie, bo z wygranego meczu robiła się nerwowość. W drugiej połowie przeciwnik też miał swoje sytuacje, których nie wykorzystał, a my zagraliśmy skutecznie szczególnie w końcówce meczu i z tego się cieszymy. Ze spokojną głową podchodzimy do następnego meczu.

Jerzy Halfar, trener Naprzodu Borucin: Zagraliśmy z jednym z faworytów w mocno okrojonym składzie. W tygodniu przed meczem kilku zawodników nie trenowało z powodu urazów. Niestety, ale na ten moment ciężko zastąpić Piotra Cerkowniaka, choć akurat Artur Dudacy zagrał dobry mecz. Mecz nie był porywającym widowiskiem, a nasze błędy w defensywie gospodarze wykorzystali z zimną krwią. Tracimy za dużo bramek, mamy prawie najwięcej straconych bramek i najlepszą ofensywę. Musimy z takich meczów wyciągać wnioski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].