Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław skompromitowała się w Landeku [RELACJA NA ŻYWO]

Mecz VII kolejki śląskiej IV ligi pomiędzy Spójnią Landek a Odrą Wodzisław Śląski. 

Odra Wodzisław skompromitowała się w Landeku [RELACJA NA ŻYWO]

Trwa ładowanie relacji na żywo.
Proszę czekać...

50 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~blefiks (83.10. * .185) 13.09.2020 20:52
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Jak tam zakończył sie braterski pojedynek .Total wstyd i hanba.

~zatroskana (5.173. * .25) 13.09.2020 20:26
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ciekawe jak to się skończy

~Lolopindolo (5.173. * .11) 13.09.2020 08:06
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Popieram w 100%

~mkptolamusy (61.223. * .162) 13.09.2020 06:30
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

śmieszne jest to że pajace z MKP mówią coś o ultrasach cały czas biegając na policje i skarżąc, że plakaty na mieście, że weszli bez zgody, że koła odkręcili itd. Jesteście wrzodem na zdrowej tkance tego miasta. Pamiętajcie, że wyszliście na powierzchnie wtedy gdy udało wam się dobić ekstraklasową Odrę czego nikt wam nie zapomni. O trybuny na Odrze się nie martwcie bo sytuacja prędzej czy później wróci do tego co było kiedyś.

~borok (155.133. * .231) 12.09.2020 22:20
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

do anonomus powiedz mi która odra powstałą predzej

~dziadlesny (87.101. * .96) 12.09.2020 21:11
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

#anonimus- na jednej i na drugiej Odrze już są puste trybuny. Ultrasi osiągając wiek 20 lat przeszli na emeryturę ci co na flagach i szalach mieli napisane ...najwierniejsi.

anonimus 12.09.2020 20:56
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Jak jeden człowiek z chorymi ambicjami mógł stworzyć klub centrum myśląc że oszuka wszystkich i oni będą mu klaskać,dla kogo on to robi ? Kto temu tworowi kibicuje ? Jak się czują piłkarze grający przy pustych trybunach ?

Ramzes120 10.09.2020 20:34
oceniono 4 razy
-4
Zgłoś

Czytając wasze komentarze kibice Odry, że jak można nie chodzić na mecze ,i utożsamiać się ze swoim ukochanym klubem,odpowiem Wam po rozmowach z nimi ludźmi którzy kibicują Odrze często od ponad 40 lat ,ze ludzie Ci po prostu nie mogą patrzeć na to co wyprawia się z tym klubem i jak sie tych ludzi traktuje......przyklad z ubiegłego sezonu ......gdzie starszemu kibicowi w przerwie z sektora C dwóch" ochroniarzy wizerunku " Pana trenera "ostrzega" aby zamknąl ryj.... dlatego ze glosno powiedzial trener zrób coś z nimi w przerwie bo nie da sie patrzec na ich grę ...przykład nie jest odosobniony....I ci ludzie mają utożsamiać się z tym co tam się wyrabia,bo tacy przywłaszczyli sobie nazwę Odra Wodzisław? Nie kibicuje Odrze ,ale znam tych ludzi bo jeżdża na mecze od B klasy do ekstraklasy i rozmawiamy bardzo dużo ma ten temat. To tyle,a wnioski wyciągnijcie sami.

~kibicunii (37.30. * .184) 10.09.2020 13:44
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Naprawdę nie ma u was ludzi, którzy będą w stanie się dogadać, schować swoje osobiste ambicje i stworzyć jedną Odrę Wodzisław? Nie tak dawno człowiek jeździł tam na mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce, a teraz te dwa kluby grają tak nisko. Przecież to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto. Niech to ktoś mądry ogarnie, a na pewno wszyscy na tym dobrze wyjdą, przede wszystkim młodzi zawodnicy, których trzeba szkolić, a macie ich trochę.

~schwarz (91.204. * .242) 10.09.2020 12:56
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

KLUB interesuje bardziej niektorych kibicow ktorych znam od prawie 20 lat niz np to grono dziwakóww z zarządui i zbawiciela z bialego merola.. opraw szkoda ale trudno

~Kolobus (188.146. * .40) 10.09.2020 12:50
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

#Kontousuniete- te wasze oprawy płacili zwykli kibice jak wam do puszki wrzucali co mecz. To jeszcze wam na jabola wystarczyło.A potem jeszcze było trzeba płacić kary za odpalanie rac.Nie ma pirotechniki to dzieci się obraziły i poszły ze stadionu.Was mecz i klub nie interesuje tylko petardy i dym.

~Kontousunięte (27.247. * .22) 10.09.2020 10:21
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Przecież wy tutaj płaczący macie dwie ręce więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zająć się oprawami. Potraficie tylko tutaj narzekać i wydawać rozkazy.

Don_C 10.09.2020 01:36
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

Kibic22- z tego co piszesz to ten stadion trzeba jak najszybciej zaorać albo zrobić tam jeszcze z 2 dziuple. Bo skoro ultrasom skończył się kontrakt na kibicowanie reszta nie identyfikuje się z MOSiR pozwalając administratorom na wszystko a dzieciory pedagogów wola przycpac w jarach niż jarać się meczem? Zlikwidować MOSiR i spokój.

anonimus 09.09.2020 18:34

Podobno przybyło kiboli-urzędasów centrum jest już ich kilkunastu,prezesio Roman chce stworzyć centrum II wzorem konkurencji,będzie potęga urzędu panującego.

~borok (155.133. * .231) 09.09.2020 18:02
oceniono 6 razy
-4
Zgłoś

o co to halo przecież kibice nie będą chodzić na start bogdanowice i prywatny folwark 2 osób

yG 09.09.2020 17:43

Czy Ty nie widzisz ilu kibiców chodzi na mecze ? A ilu chodziło jeszcze rok dwa lata temu ? Ilu kibiców jeździ na wyjazdy, a ilu jeździło? No i to chyba nie jest wina korony ?

~Kibic22 (61.223. * .162) 09.09.2020 16:35
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Czego nie możesz zrozumieć w tym, że ktoś ze względów prywatnych nie może już poświęcać kilkudziesięciu godzin w tygodniu na tworzenie opraw? Te osoby przecież nadal chodzą na mecze Odry więc o jakim zaprzestaniu kibicowania tutaj mówisz? Zapytaj się lepiej tych, którzy na mecze już nie chodzą dlaczego odpuścili.

yG 09.09.2020 16:22
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Też tego nie umiem zrozumieć. Jak można przestać kibicowac swojej ukochanej drużynie?!?! Niezależnie od tego, w której lidze !
Każdy prawdziwy kibic chodzi na mecze swojej drużyny!

~ZalPl (87.101. * .96) 09.09.2020 16:16
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

@kibic 22 rozumiem że kibicuje się do odpowiedniego momentu i potem koniec.To jak wyscie się zawsze dzbany wyśmiewali z pikników że na trybunach dziadki wpieprzają czekoladki ale te pikniki dalej chodzą a wy jeździcie na Piasta czy na Górnik. heh jak można nazywać się najwierniejsi i z dnia na dzień zwinąć majdan żałosne.

~Kibic22 (61.223. * .162) 09.09.2020 14:44
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

czy ktoś kiedyś napisał o tym, że kibice mają jakiś konflikt z zarządem? Nastała wymiana pokoleń, UOW po 10 latach ciężkiej pracy zakończyło działalność. Niestety w mieście mało kto utożsamia się z Wodzisławiem a aby działać aktywnie na Odrze trzeba być dumnym z tego, że jest się z Wodzisławia bo w innym przypadku to nie wyjdzie. Temat jest bardziej złożony i zwalać go na zarząd jest kompletnie bez sensu. Bardziej szukałbym winy w tym, że wśród wodzisławian brak jakiejkolwiek kreatywności.

Bvb@09 07.09.2020 12:46

Czy wie ktoś może gdzie można kupić koszulki meczowe Odry z poprzedniego sezonu ????

~80s (78.31. * .129) 07.09.2020 12:08
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Kiedyś był Breakout, a teraz Burekout :D

~Koloo (5.172. * .168) 07.09.2020 11:57
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Panie Burek ODEJDŹ!!!

Niszczysz ten klub i ta tradycje nie umisz sterować drużyna!
Drużyna nie ma żadnego stylu to drużyny z b klasy prezentują jakiś styl masz dobro klubu to odejdź i pozwól żeby poważniejsza os ta drużynę obiela!

~Moni45 (188.137. * .23) 07.09.2020 10:20
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Wasze komentarze są krzywdzące obrażacie zawodników i właścicieli którzy uratowali nasz klub z agoni kibice sami się podzielili nic z tym wspólnego nie ma zarząd o wszystkich ruchach jest informowany przedstawiciel kibiców poprostu szkoda słów

~kibicunii (37.30. * .153) 07.09.2020 08:52
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników do Raciborza, tutaj miasto wreszcie postawiło na rozwój piłki! Będziemy coraz mocniejsi!

zxc 07.09.2020 08:46
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

wstyd, oni sobie z niczym nie radzą, ta rzekoma odbudowa Odry przez patałachów kończy się jak się kończy. Roman Z. lepiej by sobie poradził, dużo lepiej.

~Sorrytakslyszalem (188.146. * .117) 06.09.2020 23:20
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Też to słyszałem że mają przykazane żeby nie awansować. Z takiego budynku z czerwonej cegły ten przekaz podobno idzie.Dopiero za 2 lata ma iść zielone światło na 100 lecie klubu i przed wyborami. Polityka. Szkoda że rzecznik prasowy Angelonielot nabrał wody w gębę.

Don_C 06.09.2020 22:05
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

@anonimus- cieszę się i pozdrawiam. Jednak jak wytłumaczyć inaczej to co się dzieje? Wielu twierdzi że jest to super zespół i spokojnie powinien awansować. Także Angelonielot tak twierdził. Tymczasem kopanie się po czołach z Książętami i baty od drużyny z dołu tabeli. Nie jest tajemnicą że władze miasta sport stawiają na końcu a i ten koniec to jest biathlon i nic innego ewentualnie jeszcze domino na trawie. Dlaczego kibice dają niszczyć Mosir? To jest normalne że powstaje Dziupla? Kto jest za to odpowiedzialny? To nie są teorie spiskowe tylko fakty. Ktoś komuś posmarował żeby stwarzać pozory że jest postęp.Dopuki będą dwie Odry nic się nie zmieni. Dopuki kustosz pedagog kibic górnika będzie rządził MOSiR nic się nie zmieni. Dopuki będzie rządził administrator nic się nie zmieni kapujesz to?

anonimus 06.09.2020 15:26
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Don znam cię kilkadziesiąt lat ale nigdy nie myślałem że ulegniesz jakimś wyimaginowanym teoriom spiskowym niejakiego Ramzesa ,czy jakiś innych "kibiców słabej wiary".
Jemu odpowiem tylko tyle chodziłem na mecze Odry zawsze (nawet w najniższej lidze) i chodzić będę dalej choćby nie wiem co.

~ficpatrik (83.10. * .79) 06.09.2020 14:23

To co oddali mecz walkowerem?

~ow (83.26. * .252) 06.09.2020 13:35
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Dodam jeszcze yG parę słów na temat tego co napisałeś o trenerze Wieczorku, że niby miał łatwo, bo grał w słabej lidze. Widziałeś nasz mecz z III ligowym Pniówkiem pod wodzą Wieczorka? Ja widziałem. Wyglądaliśmy fantastycznie, momentami ich gnietliśmy. Wszyscy wiedzieli co mają robić na boisku. Do tego jeszcze w pierwszej połowie graliśmy rezerwami. Przegraliśmy przez błąd sędziego w końcówce. Nie widziałem jeszcze ani jednego meczu za kadencji Burka, który miałby w ogóle podejście do tego co robił Wieczorek.

~borok (155.133. * .231) 06.09.2020 13:14
oceniono 4 razy
0
Zgłoś

do poniżej jak foter załątwia kasę to wiadomo że synek musi w tym klubie pracować choć nie ma kwalifikacji

~ow (83.26. * .252) 06.09.2020 12:51
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Adam Burek na stanowisku trenera to już torpedowanie awansu. Nie wiem, czy załatwił kasę na klub, czy nie. Nikt oficjalnie tego nie ogłosił, więc nie mam zamiaru tego komentować. A skoro jest zbawicielem i dożywotnio będzie na tym stanowisku, to skiśniemy w IV lidze na wieki. Skoro jest taki dobry w pozyskiwaniu pieniędzy na funkcjonowanie klubu, to może czas zostać działaczem Odry, a trenerkę odpuścić?

yG 06.09.2020 12:45
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Nie znam szczegółów, bo jestem tylko kibicem. Opisuje to co widzę. Może było tak, że podpisali kontrakt, Wieczorek był rok trenerem, awansowalismy, co nie było trudne z takimi zawodnikami w tak słabej lidze, po czym okazało się, że zarobki trenera są za duze...moze zatrudniając Wieczorka, liczyli na finansową pomoc miasta, może na lokalny biznes, na poczatku chyba też wieksza ilość osób (sponsorow) była zaangazowana w finansowanie tego projektu...
Ciekawi mnie w tym co napisałeś o wykorzystywaniu Odry - kto miałby podjąć próby awansu a kto miałby je torpedowac (bo tak napisales). Piłkarze chca awansować, a trener mówi NIEEE K***, gracie za dobrze, koniec z wygrywaniem, bo jeszcze awansujemy ?!?!

~ow (83.26. * .252) 06.09.2020 12:26
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

yG - nie było nas stać na Wieczorka? To ktoś kto podpisał z Wieczorkiem kontrakt przed startem okręgówki nie wiedział jakie ma on wymagania finansowe? Co się nagle potem zmieniło? Powiedzmy sobie szczerze. To wszystko śmierdzi na kilometr. Pojawiają się w obiegu głosy, że rzeczywiście Odra jest wykorzystywana do innych celów, a próby awansu będą torpedowane.

yG 06.09.2020 12:19
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Z tego co słyszałem, nie było nas stać na pozostanie trenera Wieczorka w Odrze. Chodziło przede wszystkim o zarobki właśnie.
Naturalnym nastepca byl asystent Wieczorka - trener Burek, który wcześniej współpracował m.in. z Magierą, Araszkiewiczem czy Mandryszem, dodatkowo facet, któremu zależy na Odrze

Juro 06.09.2020 12:16
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Ja wierzę ze będzie dobrze w Odrze Wodzisław myślę pozytywnie.

~Koldri (188.146. * .58) 06.09.2020 12:10
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@yG- powiedz to w czasie przeszłym-dzialo się pozytywnie. Po awansie zmienić trenera to jak w stopę sobie strzelić. Widocznie z Wieczorkiem szło piąć się w górę a komuś to nie pasowało. Zastanawia kto za tym stoi? Kto tym wszystkim steruje ?

~op (91.192. * .86) 06.09.2020 11:17
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

yG-te jak piszesz piękne widowiska to były ze słabymi drużynami a teraz będą kolejne lanie z Podbeskidziem i Jasienicą

yG 06.09.2020 10:07
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

2/2
Teraz widać, że wielu z Was po wygranych meczach siedzi cicho, a uruchamiacie się po porażkach. Tak jakby Wam na nich zależało. Było 5 wygranych z rzędu, w tym piękne widowiska z centrum i Turza - siedzicie cicho.
Przychodzi porażka - stajecie się aktywni.
Brak kibiców oczywiście nie wróży niczego dobrego, dlatego radzę cieszyć się możliwością oglądania w akcji takich zawodników jak Krzyzok, Lalko, Tabala czy Dudziński, bo za niedługo w c-klasie takich piłkarzy na pewno nie bedzie.
Nie wyobrażam sobie, żeby teraz nie chodzić na mecze, teraz, kiedy jest szansa na powrót do meczów z Polonią Bytom, Ruchem Chorzów, czy chociażby Kluczborkiem, bo podświadomie człowiek czuje, że to wszystko za chwile pierdyknie, a z całym szacunkiem ale na gre z Czyzowicami, Kokoszycami, Krostoszowicami czy Ruptawa NASZ klub, z taką przeszłością, nie zasługuje, a wielu z kibiców, którzy jeszcze zostali, po prostu nie mialoby sił, aby to oglądać