Piątek, 5 marca 2021

imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii

RSS

GKS Jastrzębie ponownie zagra przy Bogumińskiej

07.09.2020 10:18 | 1 komentarz | kozz

Pierwszoligowe GKS Jastrzębie w piątek rozegra swój trzeci mecz w ramach Fortuna I Ligi. Mecz zostanie rozegrany na stadionie MOSiR w Wodzisławiu Śląskim. Podobnie jak to miało miejsce w meczu z Arką Gdynia, spotkanie zostanie rozegrane bez udziału publiczności. 

GKS Jastrzębie ponownie zagra przy Bogumińskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

GKS Jastrzębie korzysta z gościnności wodzisławskiego stadionu, ponieważ na swoim obiekcie przy Harcerskiej trwa montaż systemu podgrzewania i nawadniania murawy, który ma zostać ukończony na początku listopada.

Mecz z Radomiakiem Radom odbędzie się w piątek, 11 września. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie można je obejrzeć tylko w internecie. 

Zespół z Jastrzębia rozegra w Wodzisławiu drugi mecz. W pierwszym przegrał z faworytem rozgrywek - Arką Gdynia 0:4. W drugiej kolejce w meczu wyjazdowym GKS przegrał z drugim ze spadkowiczów z Ekstraklasy - Koroną Kielce. Po wyrównanej walce przegrał 2:3 tracąc gola w końcówce meczu. Drużyna Pawła Ściebury zajmuje obecnie ostatnie miejsce w tabeli. 

Najbliższy rywal GKS-u - Radomiak Radom ma jeden rozegrany mecz z Widzewem Łódź, wygrany 4:1. Spotkanie drugiej kolejki z Chrobrym Głogów zostało przełożone na 16 września.

GKS Jastrzębie w Wodzisławiu Śląskim rozegra prawdopodobnie jeszcze jeden mecz - z Widzewem Łódź. Spotkanie odbędzie się pod koniec września i podobnie jak mecze z Arką i Radomiakiem rozegrane zostanie bez udziału publiczności. Pozostałe mecze aż do listopada GKS rozgrywać będzie na wyjeździe: w Głogowie, Niepołomicach, Łęcznej, Legnicy, Niecieczy, Tychach i Opolu. Na Harcerską GKS ma wrócić w połowie listopada, a rywalem będzie spadkowicz z Ekstraklasy - ŁKS Łódź.