Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Liga Mistrzów Świata wraca do gry [ZAPOWIEDŹ]

Po półrocznej przerwie ruszają dzisiejszego popołudnia rozgrywki Plus Ligi. W rozpoczynającym się sezonie o medale krajowych rozgrywek walczyć będą dwa zespoły z regionu - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębski Węgiel.

Liga Mistrzów Świata wraca do gry [ZAPOWIEDŹ]

Ostatnie spotkanie w Plus Lidze, w przedwcześnie zakończonym sezonie 2019/2020 odbyło się dokładnie pół roku temu - 11 marca 2020 roku, kiedy to Trefl Gdańsk zmierzył się z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Przymusowa przerwa spowodowana pandemią koronawirusa sprawiła, że z uwagi na niedokończenie fazy zasadniczej w ubiegłym sezonie nie został wyłoniony Mistrz Polski. W momencie przerwania rozgrywek na pierwszym miejscu w tabeli znajdowali się zawodnicy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, natomiast tuż za podium plasowali się siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

Już dzisiaj po 184 dniach przerwy na ligowych parkietach ponownie pojawią się występujący w Plus Lidze siatkarze. Na inaugurację beniaminek - Stal Nysa podejmie u siebie Grupę Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Zespół z Nysy, który wraca do siatkarskiej elity po 15 latach w czasie przerwy poczynił znaczne wzmocnienia kontraktując między innymi reprezentanta Polski - Marcina Komendę. Prowadzeni przez Nikolę Grbicia kędzierzynianie, którzy uważani są za jednego z faworytów rozgrywek swoją moc pokazali w ubiegłym tygodniu, kiedy to w Arłamowie z świetnym stylu zdobyli Superpuchar Mistrzów Polski 20-lecia Polsatu Sport.

Stal Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

piątek, 11 września 2020, godz. 17:30


Drugi z przedstawicieli regionu - Jastrzębski Węgiel na ligowym parkiecie zamelduje się w niedzielę. Prowadzeni przez Luke`a Reynolds "pomarańczowi" w swoim pierwszym meczu zmierzą się na wyjeździe z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. W zespole Jurajskich Rycerzy po kompletnie nieudanym poprzednim sezonie, w którym w momencie przerwania rozgrywek zajmowała dopiero 10. miejsce doszło przed sezonem do sporych zmian w kadrze. Jastrzębianie w okresie przygotowawczym pokazali że liczyć się będą w walce o medale i wygrali mocno obsadzony turniej - Tauron Giganci Siatkówki, który odbył się w Kępnie.

Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel

niedziela, 13 września 2020, godz. 20:30

Bezpośrednie transmisje z obu spotkań przeprowadzi na swoich antenach Polsat Sport.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].