Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ambitna walka na koniec. PGG ROW zakończył sezon

PGG ROW Rybnik przegrał w meczu ostatniej kolejki PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław 39:51.

Ambitna walka na koniec. PGG ROW zakończył sezon

Początek meczu to miła niespodzianka dla kibiców w Rybniku. Pierwsze dwa biegi zakończyły się remisami. W trzecim Vaclav Milik spowodował upadek Roberta Lamberta i Taia Woffindena i został wykluczony, a przyjezdni wygrali 4:2. Dwupunktowa przewaga gości utrzymała się do szóstego biegu, w którym Robert Lambert przegrał z Maciejem Janowskim, a Sparta ponownie wygrała 4:2. Gospodarze prezentowali się znacznie lepiej niż w większości pojedynków, ale i tak to wrocławianie - powoli, ale jednak - budowali przewagę. Przed biegami nominowanymi prowadzili 43:35. Warto wspomnieć, że w wyścigu 12. rybniczanie wygrali 5:1, a na pierwszych dwóch miejscach dojechali Kacper Woryna i Mateusz Tudzież.

By zremisować, PGG ROW musiał wygrać 5:1 w biegach nominowanych. Wrocławianie z kolei musieli utrzymać prowadzenie, by awansować do play-offów. Stawka była więc wysoka i nikt nie zamierzał odpuścić. W efekcie Milik doprowadził do kolejnego upadku dwóch żużlowców i ponownie został wykluczony. Było więc już jasne, że goście wygrają ten pojedynek. Mimo to, gospodarze zasłużyli na słowa uznania. Niestety, w tym sezonie chwalić można jedynie za ambitne porażki.

Ostatecznie wrocławianie wygrali 51:39. PGG ROW zakończył sezon na ostatnim miejscu z zaledwie dwoma punktami na koncie. Rybniczanie wygrali tylko jedno spotkanie i żegnają się z elitą.

PGG ROW Rybnik 39

Betard Sparta Wrocław 51

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].