Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Centrum przełamała fatalną passę dzięki dobrej formie 17-latka

Odra Centrum Wodzisław, po pięciu porażkach z rzędu, wreszcie odniosła zwycięstwo. W miniony weekend na wyjeździe rozbiła 4:0 Iskrę Pszczyna, w czym ogromna zasługa 17-letniego Kamila Koczego, który zdobył trzy gole.

Odra Centrum przełamała fatalną passę dzięki dobrej formie 17-latka
Radość piłkarzy Odry Centrum jak najbardziej uzasadniona. Fot. facebook.com

Pierwsza bramka padła w 22. minucie, kiedy na listę strzelców wpisał się Daniel Podbioł, wykorzystując podanie Kamila Koczego. A później trwał show młodego Koczego, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, raz przed przerwą, wykorzystując odegranie Podbioła i dwukrotnie po zmianie stron. Najpierw na 3:0 podwyższył po indywidualnej akcji, a bramkę na 4:0 zdobył z rzutu karnego podyktowanego za faul na nim samym.

Wynik aż tak okazały być nie musiał, bo gospodarze również mieli swoje sytuacje, ale obronną ręką wychodził z nich golkiper Odry Centrum Bartłomiej Będkowski, który zwłaszcza w pierwszym kwadransie drugiej połowy, kiedy miejscowi mocno przycisnęli, popisał się dwoma doskonałymi interwencjami. 

Iskra Pszczyna – Odra Centrum 0:4

Bramki: Podbioł (22.), Koczy (39.), (65.), (70.)

Odra Centrum: Będkowski, Tymiński, Mańka (10. Podbioł), Kalisz, Wuwer, Barteczko (75. Lamczyk), Owczarczyk (75. Kuc), Fojcik, Tkocz (88. Wikar), Koczy (82. Mokry), Obara. Trener Robert Tkocz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].