Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Amatorska Liga Tenisa Ziemnego zakończyła rozgrywki

W tym sezonie w 10 turniejach rozegranych na kortach OSiR-u wzięło udział 26 zawodników.

Amatorska Liga Tenisa Ziemnego zakończyła rozgrywki

Zawodnicy rozgrywali mecze w grze deblowej z różnymi partnerami. W klasyfikacji generalnej uwzględniono 6 najwyżej punktowanych turniejów zawodnika. W sobotę 12 września odbył się turniej finałowy, który zadecydował o ostatecznej kolejności. W tym roku - podobnie jak w ubiegłym - najlepszym deblistą został Norbert Nowotny. Drugie miejsce zajął Mirosław Zielonka a trzecie Maciej Wroński.

W czołowej "10" miejsca zajęli:

  1. miejsce - Norbert Nowotny
  2. miejsce - Mirosław Zielonka
  3. miejsce - Maciej Wroński
  4. miejsce - Grzegorz Rogowski
  5. miejsce - Piotr Adamek
  6. miejsce - Mirosław Jaskot
  7. miejsce - Sławomir Tomaszewski
  8. miejsce - Jarosław Chodenko
  9. miejsce - Marian Cebo
  10. miejsce – Zbigniew Kaczmarek

Zwycięzcy turnieju otrzymali puchary oraz nagrody rzeczowe a pozostali uczestnicy drobne upominki. Osobną nagrodę dla najstarszego uczestnika odebrał Zbigniew Mirski. Organizator turniejów - Zbigniew Kaczmarek dziękuje serdecznie wszystkim sponsorom, Dyrekcji oraz Pracownikom OSiR-u za pomoc przy organizacji zawodów.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].