Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na stadionie odbędzie się Olimpiada Lekkoatletyczna

Już 3 października br. na Stadionie Miejskim w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Olimpiada Lekkoatletyczna. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zmierzyć się z olimpijskimi dystansami: 3000 m dla kobiet oraz 5000 m dla mężczyzn.

Na stadionie odbędzie się Olimpiada Lekkoatletyczna

Program zawodów

Dzieci i młodzież

Biuro zawodów będzie czynne od  godziny 16:30 do 17:30, zaś zawody dla najmłodszych odbędą się o godzinie 18:00, na dystansach 50 m, 100 m, 203 m, 407 m, 814 m, 1630 m. Po przybyciu ostatniego zawodnika na metę i podliczeniu wyników odbędzie się dekoracja zwycięzców.

Dorośli

Biuro zawodów  będzie czynne od godziny 19:00 do 20:00. O godzinie 20:30 odbędzie się bieg główny kobiet, a o godzinie 21:00 bieg główny mężczyzn. Pół godziny po przybyciu ostatniego zawodnika odbędzie się dekoracja zwycięzców.

Zapisy

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu są przyjmowane m.in. drogą elektroniczną, tutaj, w siedzibie Klubu Sportowego Forma (osiedle 1 Maja 27, Wodzisław Śląski), e-mailowo (sklep@monsun.com.pl).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].