Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polonia Marklowice wygrała z imienniczką z Łazisk

To był jeden z ciekawszych pojedynków minionej kolejki rybnickiej grupy klasy okręgowej. Polonia Marklowice pokonała u siebie 3:1 Polonię Łaziska.

Polonia Marklowice wygrała z imienniczką z Łazisk
Gola dla gości zdobył Paweł Hojka. Ale to gospodarze mieli po meczu więcej powodów do zadowolenia. Fot. Arkadiusz Hajski

Kibice długo nie mogli doczekać się goli, bo w pierwszej połowie obie ekipy nie grzeszyły skutecznością. Worek z bramkami rozwiązał się w 51. minucie dzięki trafieniu Jarosława Pawelca. Gospodarze z prowadzenie cieszyli się nieco ponad kwadrans, bo w 68. minucie wyrównał niezawodny Paweł Hojka. Ostatnie słowo, a w zasadzie słowa należały w tym meczu jednak do gospodarzy, bowiem kwadrans przed upływem regulaminowego czasu gry Polonia Marklowice znów objęła prowadzenia, tym razem po golu Marcina Plury, a nadzieje na korzystny rezultat wybił przyjezdnym z głowy gol Pawła Miczka. Dwie asysty w tym meczu zaliczył rezerwowy Dawid Lubas, który na boisku pojawił się w drugiej połowie spotkania.

Polonia Marklowice – Polonia Łaziska 3:1
Bramki: Pawelec (51.), Plura (75.), Miczek (80.) - Hojka (68.)

Polonia Marklowice: Antończyk, Komraus (46. D. Polnik), Krakowczyk, Wita, Sachs (85. Odrębski), Pochcioł, Miczek, Plura, K. Polnik (46. Lubas), Pawelec, Kubica. Trener Krzysztof Turek.

Polonia Łaziska: A. Hojka, Herda, Kafka (80. Szkatuła), Grodzki, P. Hojka, Oślizło, Sitek, Kuźdub, Sosna (75. Pietrzak), Piprek (60. Marcisz), Kowol. Trener Tomasz Sosna.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
kylo98 22.09.2020 11:41

W tym artykule chodzi o Polonię Marklowice a nie o Markowice

~YnoPytom (78.31. * .146) 22.09.2020 10:07

Jak się Markowice czują jako satelita "nowej Unii Racibórz". Kiedy zawodnicy z Unii mogą wbić z treningami na wasze boisko?

kylo98 22.09.2020 09:44

gratulacje dla nowego prezesa i starego trenera he-oby tak dalej.jeszcze tylko wiecej info na FB klubu i bedzie ok