Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Druga wygrana Odry Centrum z rzędu

MKP Odra Centrum Wodzisław pokonała 2:1 Orła Łękawica. Bohaterem wodzisławskiego zespołu ponownie młody, bo ledwie 17-letni Kamil Koczy, zdobywca obu goli dla gospodarzy.

Druga wygrana Odry Centrum z rzędu
Fot. facebook.com

Już od pierwszych minut można było zauważyć, że to spotkanie raczej nie zakończy się bez bramek. Najpierw MKP stworzyło sobie dobrą sytuację do zdobycia gola i Kamil Koczy w 12. minucie wpakował piłkę do pustej bramki. Goście również próbowali zdobyć wyrównującego gola, ale po raz kolejny z dobrej strony pokazał się Bartłomiej Bendkowski. Do przerwy MKP miało jeszcze dwie doskonałe sytuacje na podwyższenie wyniku, ale zabrakło precyzji.

Co nie udało się w pierwszej, wyszło w drugiej połowie. W 72. minucie Odra Centrum podwyższyła na 2:0 po ładnej akcji Koczego. Goście nie mając nic do stracenia, ruszyli do przodu, zdobywając w 76. minucie kontaktowego gola autorstwa Roberta Mrózka. Mecz ostatecznie zakończył się jednak drugim zwycięstwem MKP Odry Centrum - drugim z rzędu, a trzecim w sezonie.

Odra Centrum - Orzeł Łękawica 2:1
Bramki: Koczy (12.), (72.) - Mrózek (76.)

Odra Centrum: Bendkowski, Kalisz, Tymiński, Obara, Barteczko, Fojcik, Wuwer, Koczy (88. Wikar), Tkocz, Podbioł (82. Lamczyk), Kuc (65. Mokry). Trener Robert Tkocz.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kilis (93.179. * .35) 23.09.2020 14:18

i okay.Tak trzymać.

~op (91.192. * .86) 22.09.2020 19:46
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

nikogo z Ameryki ani z Afryki tylko miejscowi chłopcy i też można wygrać Tak trzymać Odra Centrum