Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Wojaczek i Wojciech Dzierżenga po meczu Chwałowice - Świerklany

Komentarz szkoleniowców Pierwszego Chwałowice i Fortecy Świerklany po meczu X kolejki. Forteca wygrała 3:1.

Łukasz Wojaczek i Wojciech Dzierżenga po meczu Chwałowice - Świerklany
Wojciech Dzierżenga i Łukasz Wojaczek

Łukasz Wojaczek, trener Pierwszego Chwałowice: Niestety tak to wygląda na naszym boisku. Poza Rymerem, który zszedł z boiska i był walkower na naszą korzyść, nie potrafimy być u siebie skuteczni. Cały czas stwarzamy sytuacje, jesteśmy lepsi, a niestety to rywale strzelają nam bramki. Jest jakieś fatum, że na swoim boisku nie potrafimy strzelać goli. Kolejny mecz bez punktów, więc pozostaje się teraz skupiać na wyjazdowym meczu i punktować jak dotychczas, żeby być cały czas w górnej części tabeli. Naszym celem jest pierwsza czwórka i będziemy robić wszystko, żeby się w niej znaleźć pod koniec rundy rewanżowej.

Wojciech Dzierżenga, trener Fortecy Świerklany: Zespół z Chwałowic jest bardzo dobrym poukładanym rywalem. Widać po wynikach w tabeli, że to nie jest przypadkowy zespół. Od 20 minuty zaczęliśmy kontrolować mecz i do przerwy udało nam się prowadzić 2:0. W drugiej połowie na ciężkim, mokrym boisku, obie drużyny zwolniły swoją grę, bo było bardzo grząsko. Musimy cały czas ciężko pracować, żeby osiągać coraz lepsze wyniki. Pierwsze nasze mecze w sezonie może nie były słabsze, ale brakowało szczęścia przy wykończeniu akcji. Sytuacji stwarzaliśmy bardzo dużo, a punktów dopisywaliśmy mało. Teraz już sytuacje wykorzystujemy, a za tym idą punkty w tabeli.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].