Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bez bramek i aż osiem żółtych kartek w meczu Naprzodu z Jednością

Bezbramkowym rezultatem zakończył się sobotni mecz pomiędzy Naprzodem Rydułtowy a Jednością Jejkowice.

Bez bramek i aż osiem żółtych kartek w meczu Naprzodu z Jednością
Kibice obejrzeli zacięte spotkanie, w którym jednak zabrakło goli Fot. Arkadiusz Hajski

Gospodarze, którzy w tym sezonie kibiców na własnym stadionie do tej pory zbyt nie rozpieszczają, i jak do tej pory wygrali na nim tylko jedno spotkanie, ze zdobytego punktu mogą być zadowoleni. Drużyna Jedności to wicelider rozgrywek, która liczyła na zdobycie w Rydułtowach pełnej puli. Sam mecz, choć zacięty, zakończył się bez bramek. Arbiter spotkania pokazał zaś za to aż 8 żółtych kartek, z czego 6 drużynie gospodarzy.

O ile gospodarze z remisu mogą być zadowoleni, to goście mogą żałować straty punktów, bo gdyby wygrali, to zasiedli by na fotelu lidera, bowiem liderujący MKS Żory również stracił punty.

Naprzód Rydułtowy – Jedność Jejkowice 0:0

Naprzód: Jurecki, P. Margieciok, Buliński, K. Brzoska, Gryboś, G. Brzoska, Kubiniok (77. Pawelec), Handschuh (62. M. Wolski), S. Margieciok, Ł. Wolski, Tlon (67. Sobala). Trener Grzegorz Brzoska.

Jedność: J. Dyczka, Kaczmarczyk, Sobik (46. Pochcioł), Wrona (74. Szulik), Cichecki (87. Przygoda), Czerny (64. Oleś), Berger, Mitręga, Makarski, Szymura, Drozdowski (80. Z. Dyczka). Trener Krzysztof Pawlaszczyk.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~TakiWidz (178.37. * .33) 28.09.2020 21:28

Przecież to Naprzód Rydułtowy miał dużo niewykorzystanych okazji do zdobycia bramek, a Jaedoność Jejkowice tylko broniła bezbramkowego wyniku, więc to goście powinni być zadowoleni ze zdobycia 1 punktu. Panie Redaktorze proszę o większą dawkę obiektywizmu i fachowości w ocenie meczu. Tabele nie grają meczu! To jest dopiero początek rozgrywek.

~Werdol (37.30. * .61) 28.09.2020 18:32

Obiektywnie to z przebiegu spotkania i ilości stworzonych sytuacji to Jejkowice powinny się cieszyć z remisu, a Rydułtowy żałować straty dwóch punktów...