Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dobra passa Odry Centrum zakończona. Lider z Książenic za mocny

Odra Centrum Wodzisław w miniony weekend przegrała na wyjeździe 1:0 z liderującą rozgrywkom IV ligi Unią Książenice. Tym samym zakończyła się krótka passa zwycięstw, jakie w ostatnim czasie odniosła wodzisławska drużyna.

Dobra passa Odry Centrum zakończona. Lider z Książenic za mocny
W meczu rozgrywanym na stadionie w Bełku, lepsi okazali się gospodarze tego spotkania. Fot. Unia Książenice

Już w pierwszym kwadransie gry mogło być „po zawodach” gdyby nie dobra postawa Bartłomieja Będkowskiego, bramkarza MKP, który kilkakrotnie uchronił swój zespół przed utratą gola. Po upływie kwadransa gra się nieco bardziej wyrównała, choć gospodarze nadal byli groźniejsi. Gdy wydawało się, że na przerwę piłkarze będą schodzić przy bezbramkowym remisie, gola do szatni, precyzyjnym uderzeniem zdobył Arkadiusz Suchiński.

Po zmianie stron obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje do zmiany wyniku, Odra Centrum uzyskała nawet lekką przewagę, ale ostatecznie rezultat nie uległ już zmianie.

Unia Książenice – MKP Odra Centrum Wodzisław 1:0
Bramka: Suchiński (45.)

Unia:  Kapusta, Szary, Wowra, Dudzik, Lorenc, Kostecki, Pieczka, Suchiński (87. Mizia), Koleczko, Ziaja (63. Kunat), Bysiec (89. Kuczera). Trener Marcin Koczy.

Odra Centrum: Będkowski, Obara, Tymiński, Kalisz, Barteczko, Wuwer, Koczy, Tkocz, Fojcik, Mokry, (35. Kuc, 87. Wikar), Podbioł. Trener Robert Tkocz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].