Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pięć goli P.A. Nova i przegrana. Remis Piasta

W środku tygodnia rozegrano IV kolejkę Futsal Ekstraklasy w której występują dwie gliwickie drużyny - P.A. Nova i Piast. 

Pięć goli P.A. Nova i przegrana. Remis Piasta

Piast w śląskich derbach zanotował remis z Clearexem Chorzów. Prowadzenie w meczu objęła drużyna Piasta. W 12. minucie po rzucie rożnym wykonywanym przez Dasajeva, Mrowiec przepuścił piłkę do Gustavo, a ten precyzyjnym strzałem otworzył wynik tego pojedynku. W 28. minucie po szybkiej kontrze – Golly znalazł sposób na pokonanie Piasta i mieliśmy remis 1:1. 

Clearex Chorzów – Piast Gliwice 1:1 (0:1)

Tomasz Golly 28. - Gustavo Henrique Steinwandter 12.

W meczu P.A. Nova Gliwice (dawniej GSF) padło aż 13 bramek. Gliwiczanie również rozegrali śląskie derby, a ich rywalem był AZS UŚ Katowice. Mecz rozpoczął się bardzo źle dla P.A. Nova, który szybko otrzymał trzy ciosy i już po pięciu minutach przegrywał 0:3. Przed przerwą gliwiczanom udało się strzelić jedną bramkę, a jej autorem był Małek. Po przerwie historia się powtórzyła. Katowiczanie znów odskoczyli od gospodarzy strzelając im kolejne trzy bramki. Wysokie prowadzenie AZS-u nieco go uśpiło i P.A. Nova zaczął odrabiać straty. Dla gliwiczan najpierw strzelił Kędziora, później Widuch i Węgiel. Później mieliśmy wymianę ciosów. Piątą bramkę dla gospodarzy strzelił Zatović i ostatecznie zespół z Katowic wygrał 8:5.

P.A. Nova Gliwice - AZS UŚ Katowice 5:8 (1:3)

Maciej Małek 8., Wojciech Kędziora 24., Patryk Widuch 28., Jakub Węgiel 32., Patrik Zaťovič 33. - Mateusz Omylak 2., 4., Piotr Łopuch 5., 31., Daniel Wojtyna 21., Karol Piechota 23., Robert Gładczak 24., Jakub Jochymek 32.

Piast zajmuje pozycję wicelidera z 10 punktami na koncie, a P.A. Nova jest czternasta i 1 punktem. Już w najbliższy weekend Piast u siebie podejmie FC Toruń, a P.A. Nova na wyjeździe zmierzy się z Dremanem Opolem Komprachcice. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].