Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grał w ROW-ie Rybnik teraz trafił do włoskiej Serie B

24-letni napastnik, urodzony w Knurowie Sebastian Musiolik przeszedł z ekstraklasowego Rakowa Częstochowa do występującej we włoskiej Serie B drużyny - Pordenone Calcio. 

Grał w ROW-ie Rybnik teraz trafił do włoskiej Serie B

Musiolik został wypożyczony na rok z Rakowa do włoskiego Pordenone Calcio. Umowa zawiera opcję transferu definitywnego. 24-letni napastnik w trwającym sezonie rozegrał cztery spotkania w PKO Ekstraklasie i nie strzelił żadnego gola. Strzelał za to w poprzednim sezonie kiedy to pokonał bramkarzy sześciokrotnie. Pordenone występuje w Serie B. Green Lizards (Zielone Jaszczurki) w pierwszej kolejce zremisowało 0:0 z US Lecce. Piłkarzem włoskiego klubu jest inny Polak Adam Chrzanowski (wcześniej Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Wigry Suwałki).

Sebastian Musiolik to wychowanek Piasta Leszczyny, Górnika Czerwionka, RKP Rybnik i Energetyka ROW Rybnik. Następnie zadebiutował w seniorach rybnickiej drużyny skąd próbował swoich sił w Piaście Gliwice. Wrócił do ROW-u, skąd znów, tym razem udanie zaprezentował się w Ekstraklasie w zespole Rakowa Częstochowa. Pordenone Calcio to pierwszy zagraniczny klub Musiolika. Wcześniej był przymierzany do jednego z zespołów z Korei Południowej. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].