Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS zainaugurowała rozgrywki [ZDJĘCIA]

Za nami pierwsza kolejka 24. sezonu Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Wczoraj w Arenie Rafako w Raciborzu rozegrano pierwsze cztery mecze rozgrywek w sezonie 2020/2021.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS zainaugurowała rozgrywki [ZDJĘCIA]

Po ponad półrocznej przerwie jako pierwsi na parkiecie pojawili się siatkarze SNW Głubczyce, którzy podejmowali Zoo-Mar Lunatycy oraz Leśna Perła Damons Rybnik, która zmierzyła się ze Złotnikiem. Obydwa spotkania nie dostarczyły emocji i miały bardzo jednostronny przebieg. W pierwszym z nich pewnie w trzech wygranych do 8, 18 i 19 setach triumfowali Zoo-Mar Lunatycy. W drugim spotkaniu przekonujące zwycięstwo w setach do 10, 17 i 8 zanotowali zawodnicy Leśnej Perły.

Następnie na parkiecie zameldowali się reprezentanci Nowiny.pl Katolik Group, którzy zmierzyli się z Agrotim-Na Fali oraz Progress Szkoła Językowa, która podejmowała Animag. Spotkania te okazały się nieco bardziej wyrównane. W pierwszym ze spotkań Nowiny pokonały swoich rywali w trzech setach, jednak wyniki poszczególnych partii, w których triumfowali oni do 25, 17 i 23 pokazują, że zwycięstwo nie przyszło im łatwo. W drugim spotkaniu Progress w czterech setach okazał się lepszy od siatkarzy Animaga.

W pierwszej kolejce spotkań z uwagi na nieparzystą ilość zespołów w rozgrywkach pauzowali siatkarze Omerta-Northern. Liderem ligowej tabeli po pierwszej kolejce jest Leśna Perła. 

Komplet wyników:

  • SNW Głubczyce - Zoo-Mar Lunatycy 0:3 (8:25, 18:25, 19:25)
  • Leśna Perła Damons Rybnik - Złotnik 3:0 (25:10, 25:17, 25:8)
  • Nowiny.pl Katolik Group - Agrotim-Na Fali 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)
  • Progress Szkoła Językowa - Animag 3:1 (25:20, 23:25, 25:16, 25:20)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].