Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Olsztynianie ZAKSIE niestraszni

Szóste zwycięstwo w szóstym rozegranym spotkaniu zanotowali siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy w dzisiejszym meczu 6. kolejki rozgrywek Plus Ligi pokonali na własnym parkiecie Indykpol AZS Olsztyn.

Olsztynianie ZAKSIE niestraszni

Dwa pierwsze sety sobotniego pojedynku pomiędzy prowadzoną przez Nikolę Grbicia Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Indykpolem AZS Olsztyn miał podobny przebieg. Początkowo rezultat na tablicy wyników oscylował w okolicach remisu jednak zarówno w pierwszej, jak i drugiej partii w dalszej fazie gry na kilkupunktowe prowadzenie wychodzili gospodarze. Olsztynianie nie byli w stanie odpowiedzieć rozpędzonym zawodnikom ZAKSY, którzy triumfowali odpowiednio do 21 i 18.

W trzeciej odsłonie obraz gry uległ zmianie. Od początku seta lepiej prezentowali się przyjezdni, którzy konsekwentnie powiększali swoją przewagę. Mający problemy z przyjęciem zagrywki rywali, co skutkowało trudnościami z wyprowadzeniem ataku kędzierzynianie nie byli w stanie zatrzymać rozpędzonych rywali, którzy pewnie zwyciężyli do 17.

W czwartej i zarazem ostatniej partii już w początkowej fazie gry przewagę wypracowała sobie ZAKSA. Podrażnieni porażką w poprzedniej partii kędzierzynianie konsekwentnie powiększali prowadzenie i pewnie pokonali rywali do 16 zwyciężając w całym spotkaniu 3:1.

Statuetka MVP trafiła w ręce przyjmującego ZAKSY - Aleksandra Śliwki, który zdobył dla swojego zespołu 14 punktów.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:18, 17:25, 25:16)

ZAKSA: Toniutti, Śliwka, Rejno, Kluth, Semeniuk, Smith oraz Zatorski (libero), Banach (libero), Kaczmarek, Staszewski, Prokopczuk

AZS: Stępień, Schott, Concepcion, Schulz, Żaliński, Teryomenko oraz Gruszczyński (libero), Ciunajtis (libero), Poręba, Droszyński, Andringa, Kapica, Woch

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].