Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Faworyci nie zawiedli [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Arenie Rafako odbyły się mecze 2. kolejki rozgrywek Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W rozegranych w niedzielne przedpołudnie spotkaniach pewne zwycięstwa odnieśli faworyci.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Faworyci nie zawiedli [ZDJĘCIA]

Jaki pierwsi na parkiecie pojawili się zawodnicy SNW Głubczyce, którzy przegrali w czterech setach z Agrotim-Na Fali oraz Zoo-Mar Lunatycy, którzy w trzech setach okazali się lepsi od Złotnika. Po nich na parkiecie pojawiła się Leśna Perła Damons Rybnik, która bez większych problemów pokonała w trzech setach Animaga oraz reprezentanci Nowiny.pl Katolik Group, którzy także bez straty seta pokonali inaugurującą ligowe rozgrywki w sezonie 2020/2021 Omertę-Northern.

Komplet wyników:

  • SNW Głubczyce - Agrotim-Na Fali 1:3 (13:25, 25:20, 12:25, 20:25)
  • Zoo-Mar Lunatycy - Złotnik 3:0 (25:20, 25:18, 25:14)
  • Leśna Perła Damons Rybnik - Animag 3:0 (25:15, 25:20, 25:14)
  • Nowiny.pl Katolik Group - Omerta-Northern 3:0 (25:16, 25:18, 25:18)

Po dwóch kolejkach spotkań na czele tabeli plasuje się Leśna Perła Damons Rybnik, która wyprzedza Zoo-Mar Lunatycy i Nowiny.pl Katolik Group. Wszystkie trzy zespoły mają na koncie po 6 punktów. Trzecia kolejka spotkań odbędzie się w przyszłą niedzielę.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].