Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mecz Polonii przerwany. Porawie bez punktów

W dniach 10-11 października została rozegrana 14 kolejka pilkarskiej IV ligi opolskiej.

Mecz Polonii przerwany. Porawie bez punktów

Mecz pomiędzy Polonią Głubczyce oraz ekipą Małapanew Ozimek został przerwany po pierwszej połowie. Powodem była ulewa, która przeszła nad stadionem. Mecz został przerwany przy stanie 2:1 dla drużyny z Ozimka. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnego terminu, w którym mecz zostanie dokończony.

Kolejne punkty straciła drużyna Porawie Większyce. Ekipa, która była niepokonana przez wiele kolejek, w ostatnich dwóch tygodniach doznała dwóch porażek. Tym razem Porawie przegrało z GKS-em Głuchołazy 3:0. Wynik jest zaskoczeniem, ponieważ GKS plasuje się w dolnej części tabeli. Porawie spadło na 3 miejsce.

Kolejnej porażki doznał Chemik Kędzierzyn-Koźle. Drużyna ta jest ewidentnie w dołku. Przegrywa wysoko ostanie spotkania. Tym razem Chemik przegrał na wyjeździe w Starowicach 4:2.

  • Małapanew Ozimek - Polonia Głubczyce  2:1 (mecz przerwany po 45 minutach z powodu ulewy)
  • GKS Głuchołazy - Porawie Większyce 3:0
  • LZS Starowice Dolne - Chemik Kędzierzyn Koźle 4:2

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].