Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wicher Wilchwy stłumiony przez Start Mszana

Coraz lepiej poczyna sobie w rozgrywkach rybnickiej klasy A Start Mszana. Tydzień temu rozbił 7:0 Jedność Grabownię, a w miniony weekend pokonał pewnie na wyjeździe Wichra Wilchwy, aplikując gospodarzom meczu cztery gole, nie tracąc ani jednego.

Wicher Wilchwy stłumiony przez Start Mszana
fot. facebook.com

Do przerwy goście prowadzili jednym golem, którego autorem był Robert Dzierżęga. Na listę strzelców wpisał się w 18. minucie. Po przerwie kibice długo nie oglądali kolejnych goli. Aż nadszedł ostatni kwadrans gry. Tuż przed jego rozpoczęciem, bo w 74. minucie na 2:0 podwyższył Daniel Zielonka, a kolejne minuty wstrząsnęły Wichrem. W 77. minucie po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dzierżęga, a w 80. minucie gospodarzy dobił Kamil Szypulski i kolejna efektowna wygrana Startu stała się faktem. Dzięki niej goście awansowali na 3. pozycję w ligowej tabeli.

Wicher Wilchwy – Start Mszana 0:4
Bramki: Dzierżęga (18.), (77.), Zielona (74.), Szypulski (80.)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].