Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Mecz Pucharu Polski GKS-u Jastrzębie z Puszczą 4 listopada

13.10.2020 13:57 | 0 komentarzy | kozz

Wyznaczony został termin rozegrania spotkania 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski, w którym GKS Jastrzębie zmierzy się z Puszczą Niepołomice. Mecz odbędzie się w środę, 4 listopada.

Mecz Pucharu Polski GKS-u Jastrzębie z Puszczą 4 listopada
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Miejsce i godzina rozegrania spotkania na chwilę obecną nie zostały jeszcze ustalone. Zgodnie z przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej, miejsce i godzina rozegrania spotkania powinny być wyznaczone przez gospodarza spotkania najpóźniej na dwa tygodnie przed jego rozegraniem. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie mogło zostać rozegrane przy Harcerskiej, jednak ze względu na trwające prace na naszym obiekcie, nie jesteśmy w stanie w tej chwili jednoznacznie tego określić. W przypadku braku możliwości rozegrania meczu w Jastrzębiu-Zdroju, zostanie ono rozegrane bez udziału publiczności w Wodzisławiu Śląskim. O podjętej decyzji niezwłocznie poinformujemy - podaje GKS Jastrzębie.

Pozostali nasi dwaj reprezentanci Górnik Zabrze i Piast Gliwice swoje mecze rozegrają 30 i 31 października. Górnik zagra w Ostrowcu Świętokrzyskim o godz. 18, a Piast w Mielcu o 18:30.