Sobota, 23 października 2021

imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

RSS

Tego jeszcze nie było! Justyna Święty-Ersetic w stroju ludowym. Dlaczego? [WIDEO]

13.10.2020 16:47 | 0 komentarzy | kozz

Raciborska lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic wskoczyła w strój ludowy i zaśpiewała śląską pieśń "Poszła Karolinka do Gogolina".

Tego jeszcze nie było! Justyna Święty-Ersetic w stroju ludowym. Dlaczego? [WIDEO]
fot. WA SIlesia2021
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Teledysk w którym wystąpiła raciborska lekkoatletka jest zapowiedzią Mistrzostw Świata Sztafet, które w przyszłym roku odbędą się w Chorzowie. Justyna Święty-Ersetic razem z pozostałymi "Aniołkami Matusińskiego" odegrała kluczową rolę w teledysku opublikowanym przez Wojskowy Zespół Sportowy we Wrocławiu. 

"Już w przyszłym roku 01-02.05.2021 w Chorzowie odbędą się MŚ sztafet. Oto krótka zapowiedź przez żołnierki: szer. Justyna Święty-Ersetic (WZS Wrocław), st.szer. Anna Kiełbasińska (WZS Poznań), szer. Malgorzata Hołub-Kowalik (WZS Poznań), szer. Iga Baumgart -Witan (WZS Bydgoszcz). W takiej roli jeszcze ich nie widzieliśmy - napisał Wojskowy Zespół Sportowy we Wrocławiu na facebooku.

Bardzo fajne uczucie, pierwszy raz w życiu miałam strój ludowy na sobie i było to coś nowego, fajna przygoda, można było się dowiedzieć wiele fajnych rzeczy od zespołu jak wygląda wszystko od środka. Teledysk nagrywany był na terenie Pałacu Koszęcin - powiedziała Justyna Święty-Ersetic.

Poniżej do obejrzenia teledysk pt. "Poszły Aniołki do Gogolina" z udziałem Justyny Święty-Ersetic.