Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tego jeszcze nie było! Justyna Święty-Ersetic w stroju ludowym. Dlaczego? [WIDEO]

Raciborska lekkoatletka Justyna Święty-Ersetic wskoczyła w strój ludowy i zaśpiewała śląską pieśń "Poszła Karolinka do Gogolina".

Tego jeszcze nie było! Justyna Święty-Ersetic w stroju ludowym. Dlaczego? [WIDEO]
fot. WA SIlesia2021

Teledysk w którym wystąpiła raciborska lekkoatletka jest zapowiedzią Mistrzostw Świata Sztafet, które w przyszłym roku odbędą się w Chorzowie. Justyna Święty-Ersetic razem z pozostałymi "Aniołkami Matusińskiego" odegrała kluczową rolę w teledysku opublikowanym przez Wojskowy Zespół Sportowy we Wrocławiu. 

"Już w przyszłym roku 01-02.05.2021 w Chorzowie odbędą się MŚ sztafet. Oto krótka zapowiedź przez żołnierki: szer. Justyna Święty-Ersetic (WZS Wrocław), st.szer. Anna Kiełbasińska (WZS Poznań), szer. Malgorzata Hołub-Kowalik (WZS Poznań), szer. Iga Baumgart -Witan (WZS Bydgoszcz). W takiej roli jeszcze ich nie widzieliśmy - napisał Wojskowy Zespół Sportowy we Wrocławiu na facebooku.

Bardzo fajne uczucie, pierwszy raz w życiu miałam strój ludowy na sobie i było to coś nowego, fajna przygoda, można było się dowiedzieć wiele fajnych rzeczy od zespołu jak wygląda wszystko od środka. Teledysk nagrywany był na terenie Pałacu Koszęcin - powiedziała Justyna Święty-Ersetic.

Poniżej do obejrzenia teledysk pt. "Poszły Aniołki do Gogolina" z udziałem Justyny Święty-Ersetic.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].